امروز جمعه ,۲۰ تیر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۰
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۴۵۵۲
گزارشگر : ۴۸۷
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خبر داد؛

واریز وام یک میلیون تومانی برای 577 هزار خانوار مددجو توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت

(یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۱۰

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از واریز وام یک میلیون تومانی دولت به حساب 577 هزار خانوار مددجو توسط صندوق امداد ولایت خبر داد و گفت: مددجویانی که در مرحله نخست این وام را دریافت نکرده‌اند، کد ملی خود را به شماره 6369 پیامک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی عاشوری با اشاره به اینکه مرحله نخست واریز وام یک میلیون تومانی برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد طی روزهای گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شد، افزود: در این مرحله 577 هزار و 57 نفر از تسهیلات دولتی برخوردار شدند.

وی با بیان اینکه یک میلیون و 332 هزار خانوار تحت حمایت امداد امکان دریافت این تسهیلات را دارند، تاکید کرد: در مرحله نخست، وام یک میلیون تومانی به حساب خانواده‌هایی که درخواست خود را ثبت کرده بودند واریز شد که به همین منظور بیش از 577 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خاطرنشان کرد: افرادی که در مرحله نخست موفق به دریافت این تسهیلات نشده‌اند، کد ملی خود را با سیمکارت ثبت شده به نام سرپرست خانوار، به سرشماره 6369 پیامک کنند تا در مرحله دوم، این وام از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به حساب آنان واریز شود.

عاشوری ادامه داد: در سطح ملی تامین اعتبار این تسهیلات بر عهده بانک‌های عامل بوده اما صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به دلیل محدودیت‌های اعتباری، مبلغ این تسهیلات را با هماهنگی بانک مرکزی، از طریق منابع بانک ملی پرداخت کرد.

وی افزود: لیست افرادی مشمول و متقاضی، از طریق سازمان هدفمندی یارانه‌ها به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اعلام و بر همین اساس وام یک میلیون تومانی به حساب مددجویان واریز خواهد شد.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به شرایط بازپرداخت وام یک میلیونی برای مددجویان اشاره کرد و گفت: این تسهیلات با کارمزد 4 درصد که از سوی دولت تعیین شده به متقاضیان پرداخت می‌شود و در 30 قسط از حساب یارانه افراد کسر خواهد شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید