امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۵۴۲
گزارشگر : ۸۴
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان:

مشارکت و آغاز به کار 30 آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی

(یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۱۸

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان از آغاز طرح اطعام مهدوی در سمنان و پخت ۳۱۳ هزار غذای گرم در استان سمنان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: این اقدام در راستای اجرای منویات رهبری و کمک به آسیب دیدگان ناشی از کرونا با همکاری 30 آشپرخانه مرکزی انجام می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب و کمک به نیازمندان خاطرنشان کرد: بیماری کرونا خانوارهای زیادی را دچار مشکلات اقتصادی کرده است که  اجرای اطعام مهدوی گوشه ای از اقدامات این نهاد حمایتی است.

وی  با اشاره به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص ایجاد پویش گسترده برای همدلی ، کمک مؤمنانه به مستمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا افزود: پویش اطعام مهدوی توسط کمیته امداد راه‌اندازی شده است که در قالب آن غذاهای طبخ شده با حفظ کرامت ولی نعمتان با رعایت مسائل بهداشتی و به صورت گرم در محلات و مناطق محروم با همکاری گروه‌های جهادی و داوطلب توزیع می شود.

محمد قوسی ضمن دعوت از خیران، موسسات خیریه، مراکز طبخ غذا و آحاد مردم برای پیوستن به رزمایش "بخشش ایرانیان" گفت: اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان را با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهند داد.

وی تصریح کرد: این آشپرخانه ها با کمک خیران نیک اندیش، سازمان های همسو و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کار طبخ و توزیع غذا در میان نیازمندان را برعهده دارند.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور نیز بیان کرد: ناظرین نهادهای بهداشتی براساس پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا بر روند طبخ و توزیع غذا در آشپزخانه های مهدوی نظارت خواهند کرد.

وی  با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک های مردمی برای تهیه و طبخ غذا برای نیازمندان در ماه مبارک رمضان هستند، تصریح کرد: همچنین شماره حساب 0102318463009 ، شماره کارت 6037691990176984 نزد صندوق امداد ولایت و شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه از راه های مشارکت خیران نیک اندیش در طرح همسفره و اطعام مهدوی است.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید