امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۴۵۳۲
گزارشگر : ۹۵

۱۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کرمانشاهی توزیع می شود

(پنج شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۴۹

مدیر کل کمیته امداد کرمانشاه یکی از برنامه های مهم این نهاد در ماه مبارک رمضان را برگزاری رزمایش ملی بخشش ایرانیان دانست و گفت: بنا بر پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر مواسات و همدلی با خانوارهای آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا و اقشار کم درآمد جامعه، کمیته امداد در نظر دارد با همکاری خیران نیک‌اندیش در ماه رمضان ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان توزیع کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، گفت: اطعام نیازمندان بویژه در ماه مبارک رمضان یکی از توصیه های مهم دین مبین اسلام و بزرگان دین است که هرساله کمیته امداد در ماه مبارک رمضان در دستور کار قرار می دهد.

رخصی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در نیمه ماه مبارک شعبان در خصوص ایجاد رزمایش گسترده ای در کشور برای مواسات و کمک به فقرا، افزود: امسال این نهاد در عمل به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) رزمایش ملی بخشش ایرانیان را اجرا کرده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم در این رزمایش طی ماه مبارک رمضان با کمک خیران نیک اندیش ۵۰ هزار بسته غذایی بین نیازمندان استان توزیع شود، عنوان کرد: در کنار این بسته های غذایی امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم به دست نیازمندان کرمانشاهی برسد.

محسن رخصی بیان کرد: همچنین هم اکنون سامانه #1*8877* از طریق تلفن های همراه فعال است که خیران می توانند به هر میزانی که می خواهند کمک های خود را به نیازمندان از طریق شماره گیری این کد از طریق گوشی های همراه اهدا کنند.

رخصی تصریح کرد: همچنین شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و  شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نزد بانک ملی را نیز آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیران نیک اندیش است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت خانوارهای نیازمند در شرایط ویژه کشور،  تاکید کرد: امیدواریم خیران نیک اندیش همچون همیشه یاور این نهاد برای کمک به نیازمندان در شرایط فعلی و ماه مبارک رمضان باشند.

انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید