امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۴۴۵۱
گزارشگر : ۷۸

نخستین مرکز اطعام مهدوی در استان خراسان شمالی آغاز به کار کرد

(سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۵۱

نخستین مرکز اطعام مهدوی (طرح همسفره) در خراسان شمالی با هدف اطعام نیازمندان آسیب دیده از کرونا و به پیروی از منویات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت حمایت از مستمندان و اقشار آسیب ‌دیده از کرونا در ماه مبارک رمضان با حضور نماینده ولی فقیه ،رئیس کل دادگستری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، معاون فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه و مدیرکل کمیته امداد استان و سایر مسئولان استانی آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد در مراسم آغاز به کار نخستین مرکز اطعام مهدوی (طرح همسفره) در دانشگاه آزاد بجنورد گفت: این طرح با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت حمایت از مستمندان و اقشار آسیب ‌دیده از بیماری کرونا راه اندازی شده است.
وی به اهداف پیش روی  این طرح اشاره کرد و افزود:  قرارگاه مواسات با مشارکت گروه های جهادی ، نواحی مقاومت بسیج استان، مراکز نیکوکاری و موکب های اربعین  تمامی ظرفیت های خود را برای پخت غذای نیازمندان در اختیار کمیته امداد قرار داده اند.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی اضافه کرد: امروز به طور رسمی 13 آشپزخانه در استان به عنوان محل تهیه اطعام غذا به طور رسمی کار خود را آغاز کردند. 
الهی راد ابراز امیدواری کرد: طی ماه مبارک رمضان 120 هزار خانوار نیازمند شناسایی شده توسط قرارگاه مواسات در طرح مهدوی از برکات این طرح برخوردار شوند. 
وی خاطر نشان کرد: تمامی پخت غذاها به صورت کاملا بهداشتی انجام می شود و سپس بسته های غذایی به صورت کاملا بهداشتی و با حفظ کرامت مددجویان، با کمک بسیج، مراکز نیکوکاری و ... میان اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا توزیع خواهد شد.
الهی راد با دعوت از مردم سخاوتمند استان به مشارکت درطرح اطعام مهدوی افزود: نیکوکاران می توانند کمک های خود را به  شماره کارت6037997900000341 و یا کد دستوری # 058*8877* واریز کنند. 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید