امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۴
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۴۴۴۵
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور قائم‌مقام کمیته امداد در استان گلستان انجام شد؛

افتتاح متمرکز طرح اطعام مهدوی در استان‌های مختلف کشور

(شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۰۴

طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان با حضور قائم‌مقام کمیته امداد در استان گلستان، به صورت متمرکز در استان‌های مختلف کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین صمصامی، در مراسم افتتاح متمرکز طرح اطعام مهدوی (ضیافت همدلی) در استان گلستان گفت: در طرح اطعام مهدوی در قالب رزمایش ملی بخشش ایرانیان، به نیت یاران امام زمان (عج)، 313 مرکز اطعام مهدوی در سراسر کشور برپا شده است که در طول ماه مبارک رمضان به تهیه و توزیع بسته‌های غذایی گرم بین نیازمندان اقدام می‌کنند.

وی افزود: این طرح در ماه مبارک رمضان که اوج تبلور انفاق و همدلی است با پخت روزانه بیش از 150 هزار پرس غذا برای نیازمندان، در تمامی استان‌ها اجرایی و عملیاتی می‌شود.

قائم مقام کمیته امداد با بیان اینکه تا پایان ماه مبارک رمضان در قالب طرح اطعام مهدوی، حداقل پنج میلیون پرس غذای گرم میان مددجویان توزیع خواهد شد، تاکید کرد: امیدواریم با مشارکت مردم نیکوکار و نهادهای حمایتی و انقلابی بتوانیم این آمار را تا دو برابر و حتی بیشتر افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: تمامی مراحل تهیه مواد غذایی لازم، طبخ و توزیع غذا طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت انجام شده و بسته‌های غذایی در ظروف یکبار مصرف میان مددجویان و خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

صمصامی با دعوت از همه مردم نیک‌اندیش ایران اسلامی برای پیوستن به این طرح خاطرنشان کرد: خیران و مردم نیکوکار می‌توانند با پیوستن به رزمایش ملی بخشش ایرانیان و طرح اطعام مهدوی، کمک‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰، شماره حساب ۰۱۰۳۳۳۳۳۳۳۰۰۰، شماره حساب بانک ملی ۳۳۳۳ و یا از طریق کد دستوری *8877*1# پرداخت کنند.

براساس این گزارش، استان‌های گلستان، مازندران، یزد، کردستان، خراسان رضوی، البرز و قزوین از جمله استان‌هایی هستند که مراکز اطعام مهدوی به صورت همزمان در آن آغاز به کار کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید