امروز یکشنبه ,۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۱
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۴۳۰
گزارشگر : ۸۴
در آیین افتتاحیه طرح اطعام مهدوی :

آغاز طرح اطعام مهدوی در سمنان و پخت 313 هزار غذای گرم

(سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۵۱

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از آغاز طرح اطعام مهدوی در سمنان و پخت 313 هزار غذای گرم در استان سمنان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: این اقدام در راستای اجرای منویات رهبری و کمکبه آسیب دیدگان ماشی از کرونا با همکاری 20 آشپرخانه مرکزی انجام می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب و کمک به نیازمندان خاطرنشان کرد: بیماری کرونا خانوارهای زیادی را دچار مشکلات اقتصادی کرده است که  اجرای اطعام مهدی گوشه ای از اقدامات این نهاد حمایتی است.

وی  با اشاره به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص ایجاد پویش گسترده برای همدلی ، کمک مؤمنانه به مستمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا افزود: پویش اطعام مهدوی توسط کمیته امداد راه‌اندازی شده است که در قالب آن غذاهای طبخ شده با حفظ کرامت ولی نعمتان با رعایت مسائل بهداشتی و به صورت گرم در محلات و مناطق محروم با همکاری گروه‌های جهادی و داوطلب توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان ضمن دعوت از خیران، موسسات خیریه، مراکز طبخ غذا و آحاد مردم برای پیوستن به رزمایش "بخشش ایرانیان" گفت: اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان را با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهند داد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید