امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۶
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۳۱۴
گزارشگر : ۸۴

دعوت مدیرکل‌کمیته‌امداداستان سمنان برای پیوستن مردم به پویش رزمایش ‌بخشش ایرانیان

(چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۰۶

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب وکمک به نیازمندان به ویژه در ماه مبارک رمضان، خاطرنشان کرد: ما همه مردم شریف استان سمنان را برای شرکت در رزمایش بخشش ایرانیان دعوت می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: از آنجا که قرارگاه رزمایش بخشش ایرانیان در استان سمنان شکل گرفته است، تصریح کرد: کمیته امداد استان سمنان به عنوان جانشین فرماندهی این رزمایش و مشارکت دادن مردم در این امرمعرفی و منصوب شده است.

وی با اشاره به تأکیدات ولی امر مسلمین در خصوص ایجاد پویش گسترده برای همدلی و کمک مؤمنانه به مستمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا خاطرنشان کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان که ماه ازخودگذشتگی و توجه به مستمندان است، از تمامی مردم نیکوکار و نوع دوست دعوت می‌کنیم با پیوستن به این رزمایش ملی، همانند گذشته نیازمندان را در این روزهای سخت مورد حمایت قرار دهند.

مسعودیان راد با اشاره به اینکه براساس اطلاعات موجود 40 هزار خانوار غیر از مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و  سایر سازمان های حمایت گر در استان سمنان به علت به ویروس کرونا دچار مشکل اقتصادی شدند، تصریح کرد: علاوه بر فعالیت یازدگانه دفاتر کمیته امداد استان سمنان 63 مرکز نیکوکاری فعالیت خود را دو چندان کرده و با همت  بیشتری در حال کمک به نیازمندان  هستند.

وی راه‌های مشارکت در این پویش را شماره گیری کد دستوری #1*8877* و وارد کردن کد شهرستان، دانست و خاطرنشان کرد: شماره کارت6037691990176984 نزد بانک صادرات آماده دریافت کمک های مردمی  است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید