امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۴۳۰۵
گزارشگر : ۹۲
به دلیل تعطیلی مشاغل مددجویان بر اثر ویروس کرونا

خیران اردبیلی اقساط معوق بانکی 182 نیازمند را تقبل کردند

(سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۵۶

رئیس کمیته امداد منطقه یک اردبیل گفت: خیران اردبیلی با تقبل اقساط معوق بانکی به 182 نفر از مددجویان و مجریان طرح‌های خودکفایی که مشاغل آنها به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده، کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حمید اکبریان با اشاره به اینکه به علت شیوع ویروس کرونا برخی از مشاغل مددجویان تحت حمایت نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است، گفت: عدم توانایی مددجویان در پرداخت اقساط معوق وام‌های قرض الحسنه، نیازمند همیاری هرچه بیشتر نیکوکاران و خیران است.
وی با بیان اینکه جمعی از خیران اردبیلی همچون سنوات گذشته و درک شرایط کنونی بخشی از معوقات بانکی مددجویان تحت حمایت را تقبل کردند، افزود: نیکوکاران بیش از 36 میلیون و 700 هزار تومان به صورت نقدی در اختیار کمیته امداد منطقه یک اردبیل قرار دادند تا از این طریق بخشی از معوقات بانکی مجریان طرح‌های خوداشتغالی پرداخت شود.
اکبریان با اعلام اینکه اقساط معوق 182 نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی و مددجویان تحت حمایت از طریق کمک خیران پرداخت شده ‌است، بیان کرد: کمیته امداد به دنبال ترویج سنت‌های حسنه الهی در سطح جامعه است تا از این طریق یکایک اقشار آسیب‌پذیر از کمک‌های نیکوکاران بهره‌مند شوند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک اردبیل با اشاره به اینکه در شرایط کنونی وبا وجود شیوع ویروس کرونا خانواده‌های تحت حمایت و دیگر افراد مستضعف، نیازمند یاری‌رسانی هرچه بیشتر هستند، گفت: کمک‌های مردمی می‌تواند مرهمی بر نیازهای اساسی مددجویان تحت حمایت باشد که این امر موجب همدلی گسترده‌تر در جامعه خواهد شد.
وی با اعلام اینکه همچنان نیازمند یاری نیکوکاران برای رفع مشکلات خانوار تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر هستیم، بیان کرد: خیران از طریق کد آنی‌پرداخت #1*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند برسانند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید