امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۴۲۵۱
گزارشگر : ۸۷
به‌منظور حمایت از اقشار آسیب‌پذیر

دومین جلسه ایجاد پویش مردمی شکرانه سلامت نذر حضرت ابوالفضل(ع) تشکیل شد.

(یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹) ۱۲:۰۶

به‌منظور کمک به خانواده‌های نیازمند در شرایط سخت کرونایی پویش مردمی شکرانه سلامت نذر حضرت ابوالفضل (ع) با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی‌فقیه در استان وامام جمعه زنجان ،عسگری فرمانداروجمعی از روسای هیئت عامل مراکز نیکوکاری ،خیریه‌ها و اصناف در دفتر امام جمعه معزز زنجان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، حضرت ای‌ات اله خاتمی نماینده ولی‌فقیه وامام جمعه زنجان  در این جلسه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در روز نیمه شعبان در راستای رزمایش انفاق وهمدلی  گفت:نیروهای مردمی وهیئت های مذهبی و مراکز نیکوکاری به‌صورت جهادی  این حرکت را آغاز کرده و با به راه‌اندازی پویش‌های مختلف برای کمک به افراد نیازمند خدمات مختلفی ارائه می‌دهند.

وی  بابیان اینکه عده‌ای از مردم هستند که در این ایام خاص تحت حمایت هیچ سازمانی نمی‌باشند و با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه هستند وپویش مردمی شکرانه سلامت نذر حضرت ابوالفضل (ع)باهدف تأمین حداقل نیازهای خانواده‌ها راه‌اندازی می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه اولین قدم در این رابطه را داشتن بانک اطلاعاتی از نیازمندان عنوان کردوافزود:مراکز نیکوکاری ،مساجد و پایگاه‌های بسیج اماره‌ای اولیه از خانواده‌های نیازمند رادارند لذا برای جلوگیری از موازی کاری  به فرماندهی واحد نیاز داریم  تا به نیازمندان همه  مناطق کمک شود و خانواده‌ای نیازمند در جامعه از قلم نیفتد.

حضرت ایت اله خاتمی استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری،پایگاههای مقاومت ،هیئت های مذهبی اصناف وصنایع برای ایجاد این پویش را ضروری دانست وافزود:با تشکیل کارگروههای مختلف هر چه سریعتر ساز وکار این پویش مشخص  و اقدام شود.

نماینده ولی فقیه با قدر دانی از تلاشهای کمیته امداد استان زنجان در راه اندازی این پویش  از همه خیران ،هیئت های مذهبی و موسسات خیریه وآحاد مردم  برای  شرکت در پویش مردمی شکرانه سلامت  دعوت به عمل آورد.انتهای خبر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید