امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۷:۳۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۲۳۶
گزارشگر : ۸۴
در دیدار مدیرکل کمیته امداد با مدیر کل صدا و سیمای سمنان‌مطرح‌شد

همکاری صدا وسیمای سمنان با کمیته امداد گامی برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا

(شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹) ۱۷:۳۴

همکاری صدا و سیما سمنان با کمیته امداد گامی در جهت تحقق پویش رزمایش همدلی و حمایت مومنانه و اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در دیدار محسن مسعودیان راد مدیر کل کمیته  امداد استان سمنان با مدیر کل صدا و سیمای سمنان،با تاکید بر فرهنگ سازی کار خیر و نیک و در پیش داشتن ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی اجرایی کردن این منویات نیاز به اطلاع رسانی دارد.

 وی با بیان اینکه خیرین استان سمنان نیاز روز را تشخیص دادند و  ما یک نگاه فرا امدادی داشتیم و  کمک این نهاد با وجود بیماری کرونا فقط به خانواده های تحت حمایت خلاصه نشد بلکه  از بیمارن کرونایی و کادر درمانی حمایت شد.

مسعودیان راد با بیان اینکه استان سمنان همانند گذشته در طرح های مشارکتی پیشتاز بوده و اکثر استان‌ها از این استان ها الهام بخشی و الگوبرداری می‌کنند خاطرنشان کرد: ورود صدا و سیما در پوشش خبری تصویری و در قالب فیلم در فرهنگ و نهادینه کردن کمک به مردم و نیازمندان تاثیر دارد .

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان  با بیان اینکه استان سمنان برای نخستین بار بیش از پنج تن میوه توسط خیرین تهیه و پس از استریل آبمیوه گیری بین بیماران کرونایی و کادر درمانی بیمارستان توزیع کرده است خاطرنشان کرد این طرح با مشارکت خیرین نیز ادامه دارد.

وی تصریح کرد:برای کمک به بهداشت و پیشگیری از بیماری چندین طرح اشتغال و خودکفایی  کمیته  امداد استان سمنان به سمت و سوی تولید ماسک و لباس های بیمارستانی سوق پیدا کردند به طوریکه روزانه هفت هزار ماسک و لباس بیمارستانی توسط کارآفرینان کمیته امداد تولید میشود.

مدیر کمیته امداد استان سمنان ازفعالیت مرکز نیکوکاری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود به عنوان نخستین مرکز نیکوکاری علمی پژوهشی کشور در مقابله با بیماری کرونا خبر داد و گفت:تولید دوهزار لیترمحلول ضدعفونی و استریل روزانه هزار ماسک در آزمایشگاه صنایع غذایی در این مرکز انجام می شود.

 حجت الاسلام و المسلمین توکلیان مدیر کل صدا و سیمای استان سمنان ضمن تقدیر از خدمات کمیته امداد برای مددجویان و نیازمندان استان سمنان اعلام آمادگی خود را برای پوشش خبری این نهاد حمایتی اعلام داشت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید