امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۵
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۴۲۲۷
گزارشگر : ۵
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد:

کمک 40 میلیارد تومانی کمیته امداد به نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا

(شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۱۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از کمک 40 میلیارد تومانی این نهاد برای نیازمندان غیر تحت حمایت خبر داد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات اهدایی بنیاد مستضعفان با اولویت ساکنان حاشیه شهرها و مشاغل آسیب‌دیده از کرونا توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به خسارات و تبعات شیوع ویروس کرونا در کشور افزود: گسترش بیماری علاوه بر تهدید سلامت هموطنان، آثار و نتایج منفی در معیشت خانوارها به ویژه آقشار آسیب‌پذیر داشته که رفع این مشکلات نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها و نهادهای مسئول است.

وی با تقدیر از کمک‌های بنیاد مستضعفان به کمیته امداد برای ارائه به مددجویان و نیازمندان، اضافه کرد: مرحله دوم کمک‌های بنیاد مستضعفان به مبلغ 40 میلیارد تومان در اختیار کمیته امداد قرار گرفته که در حال اختصاص به نیازمندان است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با بیان اینکه مرحله اول کمک‌های بنیاد مستضعفان به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد اختصاص یافت، خاطرنشان کرد: جامعه هدف این مرحله از کمک‌ها، نیازمندان واجد شرایط غیر تحت حمایت است و مبالغ پیش‌بینی شده براساس تعداد اعضای خانوار میان ساکنان حاشیه شهرها با اولویت مشاغلی که درآمد آنها تحت تاثیر کرونا با کاهش مواجه شده، توزیع می‌شود.

خدرویسی تاکید کرد: در این مرحله، کمیته امداد به خانوارهای تک نفره واجد شرایط 150 هزار تومان، 2 نفره 250 هزار تومان، سه نفره 350 هزار تومان، چهار نفره 450 هزار تومان و پنج نفره و بیشتر 500 هزار تومان اختصاص می‌دهد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید