امروز جمعه ,۲۸ خرداد ۱۴۰۰
شنبه / ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۴۲۱۵
گزارشگر : ۹۲
به‌ منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

نیکوکاران اردبیلی صدقه روزانه خود را از طریق روش‌های الکترونیکی و تلفن همراه پرداخت می‌کنند

(شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۵۵

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مراجعه حضوری امدادگران به منازل، اداره و مغازه‌های خیران صورت نخواهد گرفت و نیکوکاران می‌توانند از طریق روش‌های الکترونیکی و تلفن همراه، صدقه خود را به سادگی در اختیار نیازمندان استان قرار دهند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به اینکه تا اطلاع ثانوی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا امدادگران این نهاد هیچگونه مراجعه حضوری به منازل، اداره و مغازه‌های نیکوکاران اردبیلی برای دریافت صدقه نخواهند داشت، گفت: بهترین روش غیرحضوری برای پرداخت صدقه استفاده از روش‌های الکترونیکی و تلفن همراه است که کمک‌های مردمی سریع‌تر به دست خانوار بی‌بضاعت استان اردبیل برسد.
وی با بیان اینکه نیکوکاران با استفاده از کد آنی‌پرداخت #2*8877* می‌توانند میزان کمک و مبلغ مورد نظر خود را برای یاری‌رسانی به نیازمندان انتخاب کنند، افزود: در این روش مبلغ مورد نظر توسط خود نیکوکار انتخاب می‌شود و خیران می‌توانند پس از انتخاب استان اردبیل به سادگی صدقه خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.
توحیدی با اشاره به اینکه ارسال عدد یک به شماره 8877 نیز از دیگر راه‌های پرداخت صدقه است، بیان کرد: در این روش نیز با انتخاب استان اردبیل صدقه مردمی در سریع‌ترین زمان ممکن به دست مددجویان این استان می‌رسد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل می‌توانند صدقه خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، گفت: اپلیکیشن «سکه» نیز در دسترس خیران قرار دارد تا از این طریق نیز به یاری محرومان جامعه بشتابند.
وی با اشاره به اینکه سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 در اختیار خیران قرار دارد، اعلام کرد: پس از ارسال پیامک، امدادگران کمیته امداد در اسرع وقت با نیکوکاران تماس گرفته و در مورد نحوه یاری‌رسانی، راهنمایی‌های لازم را به آنها ارائه می‌کنند.
توحیدی دستگاه‌های خودپرداز بانکی را از دیگر روش‌های غیرحضوری پرداخت صدقه عنوان کرد و افزود: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را در اختیار خانوار تحت حمایت و دیگر افراد نیازمند جامعه قرار دهند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه کمک‌های نیکوکاران از طریق روش‌های نوین بی‌واسطه و در سریع‌ترین زمان ممکن به دست مددجویان می‌رسد، گفت: کمیته امداد استان اردبیل به لحاظ شرعی و عرفی موظف است صدقه و کمک‌های مردمی را در اسرع وقت و در همان محل به دست محرومان جامعه برساند.
وی با اشاره به اینکه در روایات بسیاری به پرداخت صدقه برای دفع بلا تاکید شده است، اعلام کرد: پرداخت صدقه، شکرانه سلامت است که در شرایط کنونی بیش از پیش باید مورد نظر قرار گرفته و همواره به یاد نیازمندان و مستضعفان جامعه باشیم.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید