امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۱
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۴۰۹۲
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد:

تا پایان امسال همه ایتام فاقد مسکن خانه‌دار می‌شوند

تا پایان امسال همه ایتام فاقد مسکن خانه‌دار می‌شوند
(دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۱۱

اولین جلسه شورای مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با حضور اعضای شورا وبِ ریاست مدیرکل کمیته امداد استان در سالن حضرت خدیجه کبرا (س) این نهاد برگزار شد.

به گزارش  سایت خبری کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مسکن این نهاد با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گفت:یکی از ضرورت‌های حوزه کارکردی کمیته امداد که مورد تأکید مرکز  و جامعه هدف این نهاد است  بخش مسکن هست که از اقلام توانمندسازی افراد تحت حمایت نیز هست.

وی با اشاره به اینکه مسکن یکی از اقلام پرهزینه نگران در شرایط فعلی هست گفت:بخش عظیمی از درامد خانواده‌های تحت حمایت این نهاد صرف تأمین اجاره مسکن می‌شود که علاوه بر دغدغه نگرانی  امنیت روانی این قشر راهم به مخاطره می‌اندازد.

صفری با تأکید بر اینکه  مهم‌ترین نیاز مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مسکن و اشتغال است افزود:کمیته امداد با ایجاد اشتغال و توانمندسازی  نیاز مددجویان را برآورده می‌کند  و در حوزه مسکن نیز با شناسایی مددجویان فاقد مسکن با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان  ازجمله خیران ،حامیان طرح اکرام ایتام ،مؤسسات خیریه و با انعقاد تفاهم‌نامه‌های مختلف با گروه‌های جهادی نظیر بسیج سازندگی ،قرارگاه پیشرفت و آبادانی برای رفع مشکل مسکن مددجویان در برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت گام‌های مؤثری برداشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تصریح کرد: این نهاد بر اساس سیاست‌های اعلامی مرکز، تأمین مسکن را یکی از اولویت‌های کاری خویش قرار داده است،ازاین‌رو با شناسایی دقیق ایتام فاقد مسکن در نظر دارد با تلاش وهمت مضاعف در سال جهش تولید ایتام فاقد مسکن را  تا پایان سال جاری صاحب‌خانه و سرپناه  نماید.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید