امروز سه شنبه ,۱۹ فروردین ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۱
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۴۰۵۸
گزارشگر : ۲۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس اعلام کرد

تهیه جهیزیه برای یک هزار و ۵۰۰ مددجوی کمیته امداد

(چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۱۱

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس گفت: با تفاهم نامه ای که با مرکز خیریه «حضرت رقیه (س)» منعقد شده است و با کمک خیران و کمیته امداد فارس، برای یک هزار و ۵۰۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد جهیزیه تهیه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بدری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس با اشاره به مرحله دوم تهیه جهیزیه برای مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: با تفاهم نامه ای که با مرکز خیریه حضرت رقیه (س) منعقد شده است و با کمک خیران و کمیته امداد فارس، برای یک هزار و 500 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فارس، جهیزیه تهیه شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس افزود: این جهیزیه ها شامل 14 قلم است که پنج میلیون تومان آن توسط کمیته امداد امام خمینی (ره)، پنج میلیون از سوی خیران استان و 2 میلیون تخفیف کارخانجات است که آماده شده و در اختیار مددجویان قرار می گیرد.
او اضافه کرد: توزیع جهیزیه برای شهرستان هایی از فارس که خیران آنها آماده واریز کمک خود هستند، امکان پذیر است و ارزش واقعی این جهیزیه حدود 16 میلیون تومان در بازار است.
بدری با اشاره به انجام مرحله اول توزیع جهیزیه در استان، اعلام کرد: در 6 ماهه اول سل 98 نیز، یک هزار جهیزیه برای مددجویان کمیته امداد فارس، تهیه و توزیع شد.
گفتنی است در جهیزیه هایی که کمیته امداد استان در نظر گرفته، یک پک فرهنگی نیز به مددجویان ارائه می شود.
پایان پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید