امروز سه شنبه ,۱۹ فروردین ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۴۰۴۳
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

دانشجویان تحت حمایت برای دریافت خدمات از مراجعه حضوری به کمیته امداد خودداری کنند/ استفاده از سامانه e.emdad.ir برای ثبت درخواست‌های دانشجویی

(سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۴۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی تأکید کرد: دانشجویان تحت حمایت این نهاد برای دریافت خدمات دانشجویی، به‌صورت غیرحضوری و الکترونیکی اقدام کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد اظهار داشت: سامانه e.emdad.ir برای ثبت درخواست‌های دانشجویان تحت حمایت این نهاد در جهت دریافت خدمات هم‌اکنون فعال است.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها، افزود: با توجه به اینکه دریافت خدمات دانشجویی از کمیته امداد منوط به ارائه اصل برگه انتخاب واحد است، اما هم‌اکنون به‌منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ارائه برگه انتخاب واحد به‌تنهایی نیز کافی است.
وی به نحوه ثبت درخواست‌های دانشجویی اشاره و اضافه کرد: دانشجویان بعد از بار گزاری برگه انتخاب واحد می‌توانند خدمات درخواستی خود را ثبت کنند تا پس از بررسی مددکاران به آن رسیدگی شود.
الهی راد یادآور شد: البته درترم بعد، با ارائه اصل برگه انتخاب واحد با مهر دانشگاه می‌توانند از خدمات دانشجویی بهره‌مند شوند.
وی خاطرنشان کرد: اینترنتی شدن خدمات امداد موجب تسریع در پاسخگویی به درخواست‌های مددجویان و ارائه خدمات به آنان شده است

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید