امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۰۳۵
گزارشگر : ۸۰
در ادامه تحقق شعار "عید را به خانه هایشان ببریم"؛

مشارکت هفت میلیون تومانی امام جمعه قزوین در جشن نیکوکاری

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۱

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در ادامه تحقق شعار عید را به خانه هایشان ببریم کمک های مردم به جشن نیکوکاری ادامه دارد و طی روز گذشته نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین نیز کمک هفت میلیون تومانی خویش را به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی بیان کرد: رسیدگی به نیازمندان و محرومان همواره در قالب طرح های مختلف در کمیته امداد جریان دارد.

وی ادامه داد: عمر ما در حال گذر است و همه ما به بهانه های مختلف عمر خود را صرف کارهای متفاوتی می کنیم که برخی از این کارها زودگذر و برخی ماندگار است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: آن کارهایی که از فطرت پاک انسان نشأت می گیرد ماندگار و همیشگی است و حتی در روزهای آینده زندگی انسان نیز تأثیرگذار است.

وی افزود: زندگی فراز و نشیب های مختلف دارد از این رو انسان برای کارهای نیکش به دنبال بهانه است؛ کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می کند تا با طرح های مختلف خود این بهانه و یادآوری را در ذهن ها ایجاد کند و یکی از این بسترها جشن نیکوکاری است.

مومنی عنوان کرد: جشن نیکوکاری سال جاری با شعار "عید را به خانه هایشان ببریم" آغاز شد و خوشحالیم که اگرچه به ظاهر فرصت و زمان جشن نیکوکاری پایان یافته ولی کمک ها و هدایای مردم نیکوکار همچنان ادامه دارد.

وی اعلام کرد: در ادامه تحقق شعار عید را به خانه هایشان ببریم کمک های مردم به جشن نیکوکاری ادامه دارد و طی روز گذشته نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین نیز کمک هفت میلیون تومانی خویش را به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) اهداء کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: اداره اوقاف شهرستان قزوین نیز به 25 مددجوی تحت حمایت کمک نقدی به ارزش سه میلیون تومان اهداء کرد.

وی خاطرنشان کرد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را از طریق غیرحضوری به نیازمندان اهداء کند که برای این منظور شماره تلفن ثابت  33808 و سامانه غیرحضوری #028*8877* از طریق تلفن همراه و همچنین شماره کارت مجازی 6037991899960201 آماده دریافت صدقه مردم نوعدوست استان قزوین است.

مومنی یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در تعطیلات نوروزی نیز از طریق سایت امداد به نشانی WWW.EMDAD.IR   آماده دریافت کمک های مردم نیکوکار است.

انتهای پیام     

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید