امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
سه شنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۵
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۴۰۱۵
گزارشگر : ۵
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد؛

ارائه 51 هزار کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت در سال 98

(سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹) ۱۰:۴۵

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه 51 هزار خدمت جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت و خانواده‌های نیازمند در سال 98 خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی با اعلام جزئیات 51 هزار خدمت این نهاد به زوج‌های جوان تحت حمایت در حوزه ازدواج و تشکیل خانواده در سال جاری، افزود: از این میزان 30 هزار مورد جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های تحت حمایت و  4700 مورد جهیزیه به دختران خانواده‌های نیازمند غیر تحت پوشش کمیته امداد ارائه شده است.

وی ادامه داد: همچنین از این تعداد حدود 11 هزار و 700 هدیه ازدواج پسران و بیش از چهار هزار کمک هزینه برای ازدواج مجدد بانوان به مددجویان این نهاد تخصیص یافته است.

خدرویسی با اشاره به برگزاری جشن ازدواج نمادین برای تازه عروس و دامادهای تحت حمایت کمیته امداد، همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در سراسر کشور، تاکید کرد: در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان برای جوانان، هدایای نقدی به نوعروسان با مهریه پایین اهدا شد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد افزود: برنامه ریزی  برای ارائه خدمات  بهتر و پرداخت کمک هزینه ازدواج به زوج های جوان تحت حمایت و خانواده‌های نیازمند در سال 99 صورت گرفته و امیدواریم در سال جدید نیز شاهد برپایی جشن ازدواج و توانمندی این عزیزان باشیم. 

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید