امروز سه شنبه ,۱۹ فروردین ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۷
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۷۴۰۰۶
گزارشگر : ۸۶

عیدی 20 میلیاردی خوزستانی‌ها در جشن نیکوکاری

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۴۷

مردم نوع‌دوست خوزستان تاکنون 20 میلیارد تومان در قالب جشن نیکوکاری به هم استانی‌های نیازمند خود کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﺣﯿﺪﺭﯼ، ﻣﻌﺎﻭﻥ مشارکت‌های ﻣﺮﺩﻣﯽ کمیته امداد استان خوزستان از برگزاری جشن نیکوکاری  با اشاره به برگزاری هفته احسان و نیکوکاری و مشارکت بی‌نظیر مردم در یاری‌رساندن به نیازمندان، گفت: بر اساس آمار مردم نوع‌دوست خوزستان تاکنون 20 میلیارد در جشن نیکوکاری امسال به نیازمندان و محرومان کمک کرده‌اند.
وی بیان کرد: از مجموع کمک‌های جمع‌آوری‌شده در هفته احسان و نیکوکاری، کمک‌های نقدی و غیر نقدی شامل مواد غذایی، پوشاک، کفش و مایحتاج اولیه بوده است.
ﺣﯿﺪﺭﯼ بابیان اینکه 137 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد خوزستان قرار دارد، گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در جشن نیکوکاری قبل از آغاز سال نو در بین خانوارهای محروم به‌ویژه مناطق مرزی و روستایی توزیع می‌شود.
معاﻭﻥ مشارکت‌های ﻣﺮﺩﻣﯽ کمیته امداد استان خوزستان گفت: دفاتر کمیته امداد و ۱۴۳ مرکز نیکوکاری در استان خوزستان پذیرای دریافت کمک‌های مردمی هفته احسان و نیکوکاری هستند؛ امسال با توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت برای مقابله با شیوع ویروس  از راه‌اندازی پایگاه‌های سیار در میادین و خیابان‌ها اجتناب کردیم.
وی با قدردانی از مراکز و سازمان‌هایی که یاری گر کمیته امداد در برگزاری جشن نیکوکاری بوده‌اند، افزود: کمک‌های جمع‌آوری‌شده با همکاری مساجد و مدارس قبل از آغاز سال جدید بین خانوارهای نیازمند شناسایی‌شده توزیع شد.
ﺣﯿﺪﺭﯼخاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند کمک‌های خود را در جشن نیکوکاری از طریق درگاه emdad.ir و کد دستوری #1*061*8877* و همچنین شماره حساب 4444 بانک ملی استان به صورت نقدی از هر کجای کشور که باشند واریز کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید