امروز شنبه ,۲۹ شهریور ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۴۰۰۳
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

مشارکت 6 میلیارد تومانی خیران اردبیلی در «جشن نیکوکاری»

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۰۷

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تاکنون خیران اردبیلی بیش از شش میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان در «جشن نیکوکاری» کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه با توجه به رعایت توصیه‌های بهداشتی و پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع بیماری کرونا، «جشن نیکوکاری» در سال‌جاری به صورت غیرحضوری برگزار شد، گفت: تا کنون خیران اردبیلی بیش از شش میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به «جشن نیکوکاری» کمک کرده‌اند.
وی با بیان اینکه تمامی کمک‌های مردمی در اسرع وقت به دست خانوار تحت حمایت رسیده است، افزود: همچنان نیکوکاران اردبیلی در حال یاری‌رسانی به مددجویان هستند تا در آستانه سال نو، نیازهای اساسی آنها تامین شود.
دشتی با اشاره به کمک‌های غیرنقدی نیکوکاران اردبیلی، بیان کرد: کمک‌های کالایی خیران شامل پوشاک و کفش نیز به صورت ضدعفونی شده و با بسته‌‌بندی بهداشتی در بین خانوار تحت حمایت توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه 38 هزار خانوار تحت حمایت همچنان نیازمند یاری بیش از پیش نیکوکاران هستند، گفت: خیران از طریق کد آنی‌پرداخت #1*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان برسانند.
وی با اشاره به اینکه اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، اعلام کرد: اپلیکیشن «سکه» نیز در دسترس خیران قرار دارد تا از این طریق نیز به یاری محرومان جامعه بشتابند.
دشتی با بیان اینکه سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 در اختیار خیران قرار دارد تا با ارسال پیامک در شادی مددجویان سهیم شوند، افزود: پس از ارسال پیامک، امدادگران کمیته امداد در اسرع وقت با نیکوکاران تماس گرفته و در نحوه یاری‌رسانی، راهنمایی‌های لازم را به آنها ارائه می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل دستگاه‌های خودپرداز بانکی را از دیگر روش‌های غیرحضوری مشارکت در «جشن نیکوکاری» عنوان و اعلام کرد: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را در اختیار خانوار تحت حمایت و دیگر افراد نیازمند جامعه قرار دهند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید