امروز سه شنبه ,۱۹ فروردین ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۶
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۳۹۹۴
گزارشگر : ۸۴
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان خبرداد:

طرح اکرام استان سمنان در جایگاه نخست کشور/ جذب سه هزار حامی در پویش اکرام ایتام

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۱۶

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: طرح اکرام ایتام استان سمنان با تحقق 130 درصدی برنامه در جایگاه نخست کشور قرار گرفت و در پویش جذب حامی در استان سمنان که در سال جاری آغاز شده است بیش از سه هزار حامی جذب شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه ابتدای سال تا کنون ماهه افراد تحت حمایت طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا بیش از 11میلیارد  500 میلیون تومان از حمایت حامیان خود بهره‌مند شدند، تصریح کرد: بر این  اساس 130 درصد تعهد این نهاد در حوزه اکرام ایتام محقق شد.

وی خاطرنشان کرد: استان گیلان با تحقق 126 درصدی  و استان فارس با تحقق 125 درصدی در طرح اکرام در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. 

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه طرح محسنین، اکرام و ایتام و شفا با هدف جذب هرچه بیشتر کمک های نقدی و غیر نقدی و حمایت های معنوی برای کودکان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان است، خاطرنشان کرد: حامیان می‌توانند ماهانه و یا مناسبت ها و اعیاد مختلف کمک های خود را به فرزندان معنوی خود داشته باشند.

وی با اشاره به  آغاز جذب پویش جذب حامی در استان سمنان در سال جاری خاطرنشان کرد: تاکنون سه هزار حامی از اقشار و افراد مختلفی ازجمله کارمندان ورزشکاران اساتید و بازاریان کسبه معلمان کارگران و همه سایر اقشار مردم در این پویش شرکت کردند و حمایت از چهار هزار کودک نیازمند استان سمنان را برعهده گرفتند.

محمد قوسی تصریح کرد: ارسال عدد ۱۴ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳، پایگاه اینترنتی https://ekram.emdad.ir/و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) از روش‌های ثبت‌نام در این طرح است.

مردم نیک‌اندیش استان سمنان می‌توانند با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس https://portal.emdad.ir/در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت و کمک‌های خود را به دست فرزندان نیازمند برسانند.

شایان ذکر است 12 هزار حامی، حمایت مادی و معنوی کودکان نیازمند استان سمنان را بر عهده دارند که 75 درصد بومی استان  و 25 درصد خارج از استان هستند.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید