امروز سه شنبه ,۱۹ فروردین ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۳۹۸۵
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد :

پرداخت کامل بدهی 1.3 میلیارد تومانی کمیته امداد به دانشگاه علوم پزشکی زنجان

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۵۷

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از تسویه بدهی 1.3میلیارد تومانی این نهاد به دانشگاه علوم پزشکی زنجان از بابت هزینه‌های درمانی مددجویان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان ،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان در جلسه امروز شورای مدیران از پرداخت کامل بدهی هزینه‌های درمانی مددجویان  این نهاد به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبر داد و گفت:بیش از یک میلیارد300میلیون تومان از بابت بدهی درمانی مددجویان تحت حمایت این نهاد به بیمارستان‌ها پرداخت گردید.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در خصوص ویروس کرونا در استان گفت: با توجه به نیاز مبرم بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به منابع مالی جهت ارائه خدمات درمانی پیشگیرانه  به مردم و به‌ویژه بیماران مشکوک به کرونا، با درک شرایط یادشده از طریق این نهاد، نسبت به پیگیری، تخصیص و پرداخت مبلغ یک میلیارد و300میلیون تومان از تسویه بدهی درمانی مددجویان تحت حمایت این نهاد به بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی زنجان اقدام  گردید.

صفری به پرداخت هزینه خرید لوازم بهداشتی و ضدعفونی‌کننده برای بیماران خاص ،صعب‌العلاج ،سالمندان دارای بیماری زمینه‌ای وزنان باردار و شیرده تحت حمایت این نهاد هم اشاره  کردوافزود : برای تأمین بسته‌های بهداشتی این  افراد نیز مبلغ 400میلیون تومان به‌حساب مددجویان واجد شرایط واریزشده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید