امروز پنج شنبه ,۱۴ فروردین ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۸
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۳۹۸۳
گزارشگر : ۳۸

کمک 6 میلیارد و 762 میلیون تومانی مردم هرمزگان در جشن نیکوکاری

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۰۸

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: مردم نوع‌دوست استان هرمزگان از ابتدای جشن نیکوکاری سال 98 تا به امروز بالغ‌بر شش میلیارد و 762 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به شعار جشن نیکوکاری امسال «عید را به خانه‌هایشان ببریم» اظهار داشت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و با تمهیدات اندیشیده شده، در راستای حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری از طریق فضای مجازی و روش‌های پرداخت الکترونیکی برگزار گردید که مردم نوع‌دوست استان هرمزگان از آغاز این جشن تا به امروز بالغ‌بر شش میلیارد و 762 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

الهیاری یادآور شد: کمک‌های مردم نیک‌اندیش هرمزگان در جشن نیکوکاری 98 از رشد 21 درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار بوده است و گفت: تمام کمک‌های مردمی اهداشده در جشن نیکوکاری پیش از آغاز سال جدید و بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده در اختیار خانواده‌های محروم و نیازمند قرار خواهد گرفت.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با تقدیر از همراهی همیشگی مردم خیر و نیکوکار با کمیته امداد، گفت: رقم نهایی میزان مشارکت‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال پس از جمع‌بندی و ثبت کلیه کمک‌های جمع‌آوری‌شده در سطح استان هرمزگان اعلام خواهد شد.

وی افزود: جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری همچنان ادامه دارد و مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #076*۱*۸۸۷۷* و یا با ارسال عدد 100 به سامانه 3000333376 و نصب نرم‌افزار ناب بر روی تلفن همراه خود جهت مشارکت در این جشن اقدام نمایند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید