امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۴
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۳۹۲۰
گزارشگر : ۱۰۱
با هدف مقابله با کرونا

دو میلیارد تومان اعتبار به مددجویان کردستانی اختصاص یافت

(پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۲۴

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: در زمینه مقابله با شیوع ویروس کرونا و انجام اقدامات پیشگیرانه دو میلیارد و 14 میلیون تومان اعتبار به مددجویان تحت حمایت این نهاد اختصاص یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرسول شیخی‌زاده عنوان کرد: در مجموع در این زمینه 30 میلیارد تومان از طرف بنیاد مستضعفان به مددجویان تحت حمایت این نهاد در سطح کشور اختصاص یافت که سهم استان کردستان یک میلیارد تومان بود.

وی با بیان اینکه این میزان اعتبار برای خرید و کمک هزینه اقلام بهداشتی پیشگیری از کرونا به مددجویان اختصاص یافته است، گفت: در این جهت اولویت با بیماران خاص، صعب العلاج، زمینگیر و  مادران شیرده  بوده که طی این هفته برای سه هزار و ۴۱ خانوار مبلغ 200 هزار تومان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان ادامه داد: همچنین از طریق اوقاف و امور خیریه، شهرداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) یک میلیارد و 14 میلیون تومان برای کمک به خرید اقلام بهداشتی مددجویان با هدف پیشگیری از بیماری کرونا کمک شد.

وی تصریح کرد: با این مبالغ 33 هزار و 72 بسته بهداشتی با سرانه 42 هزار و 500 تومان  تهیه و توزیع آن در بین خانواده های تحت حمایت با اولویت افراد در معرض آسیب آغاز شده است.

انتهای پیام/

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید