امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۱
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۳۸۲۰
گزارشگر : ۸۱
به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا:

بیماران تحت حمایت کمیته امداد کمک هزینه خرید بسته بهداشتی دریافت کردند

(پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۱۱

کمیته امداد استان قم به هزار و 52 بیمار صعب العلاج و زمین گیر تحت حمایت کمک هزینه خرید ملزومات بهداشتی اعطا کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه همه باید در پویش ملی مبارزه با کرونا مشارکت کنند گفت: کمیته امداد استان قم نیز با اختصاص چهار میلیارد ریال هزینه خرید کمک هزینه بهداشتی برای بیمارن صعب العلاج و افراد زمین گیر در این پویش شرکت کرده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر، هزار و 52 بیمار صعب العلاج تحت حمایت این نهاد هستند گفت: باید به این افراد هم کمک شود تا با تقویت سیستم ایمنی بدنشان و تأمین ملزومات بهداشتی بتوانند شرایط بهتری برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا داشته باشند.
میرشکار افزود: به هر یک از بیماران صعب العلاج تحت حمایت این نهاد مانند افراد سرطانی، دیالیزی، پیوندی، هموفیلی، ام اس و زمین گیر سه میلیون و 363 هزار ریال کمک هزینه تغذیه و خرید ملزومات بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا پرداخت شد.
مدیر کل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه امسال بدلیل بیماری کرونا، در جمع آوری کمکهای مردمی محدودیت داریم گفت: از مردم عزیز تقاضا می شود با پرداخت های الکترونیکی و صدقه پیامکی این نهاد را در کمک به ایتام و نیازمندانیاری کنند.
وی افزود: مردم نیکوکار و خیران می توانند با ارسال یک پیامک خالی به شماره 8877 یا با شماره گیری کد دستوری #025*8877* توسط تلفن همراه وجوه نقدی خود را به این نهاد بپردازند.
میرشکار با معرفی شماره کارت 6037997900001125 ادامه داد : این حساب نیز فقط برای تأمین سبد غذایی و معیشت نیازمندان پیش بینی شده است.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید