امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۲
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۳۷۳۵
گزارشگر : ۱۰۵

مازندرانی های در جشن نیکوکاری نغمه همدلی سر می دهند

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۵۲

قائم مقام کمیته امداد مازندران گفت: به علت شیوع ویروس کرونا، نیکوکاران مازندرانی می‌توانند برای مشارکت در جشن نیکوکاری کمک‌های اهدایی خود را غیر حضوری پرداخت کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، ناصر اسکندری ، قائم مقام کمیته امداد مازندران اظهارداشت: مردم نیک اندیش استان می توانند کمک های خود را غیر حضوری از طریق شماره کارت6037691990036154بانک صادرات واریز کنند.

وی افزود: همچنین مازندرانی های نیکوکار می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #011*1*8877* نیز کمک های خود به نیازمندان را در آستانه سال نو پرداخت کنند.

وی افزود:باتوجه به پیشگیری از شیوع بیماری کرونا امسال رنگ نیکوکاری در منازل جایگزین زنگ نیکوکاری می شود و همچنین در پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه نیز ۱۳۰ مرکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد، آماده دریافت کمک های مردم نوعدوست استان است.

قائم مقام کمیته امداد مازندران تصریح کرد: به منظور کمک به نیازمندان از سوی این نهاد در استان مسابقه عکس،فیلم20ثانیه ای، نقاشی و دلنوشته برگزار و به پنج اثر برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا می شود.

وی گفت: مردم نوعدوست می توانند با  ارسال آثار خود از طریق پیام رسان های فضای مجازی به شماره 09119549930 در این مسابقه شرکت کنند.

قائم مقام کمیته امداد مازندران با تقدیر از مشارکت مردم ،خیران بیان داشت: بازاریان ،اصناف و کسبه علاقه مند به شرکت در جشن نیکوکاری می توانند با امضای بن های ۳۰ هزار تومانی، ۵۰ هزار تومانی و ۱۰۰ هزار تومانی که توسط عاملین کمیته امداد به فروشگاه ها ارائه خواهد شد ، به نیازمندان کمک کنند.

وی گفت: مردم خیر و نوعدوست می توانند با ارسال عدد 3 به شماره 09119549930 کمکهای غیر نقدی خود در جشن نیکوکاری را پرداخت کنند.

اسکندری افزود: قطعا با همکاری مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانیم در نشاندن لبخند بر چهره نیازمندان در روزهای پایانی سال و در آستانه عید نوروز نقش اساسی داشته باشیم.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید