امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۳۷۰۸
گزارشگر : ۷۶
فاتح تشریح کرد:

با لوازم مازاد منزل خود دلی را شاد کنیم

(شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۵۱

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح طرح جمع آوری لوازم مازاد منزل برای توزیع بین نیازمندان آبرومند پرداخت.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی در آستانه عید نوروز و در راستای زدودن غبار محرومیت و فقر از چهره نیازمندان آبرومند، اقدام به تشکیل پویش مردمی «جمع آوری لوازم مازاد منزل» کرده است.

وی افزود: این پویش با شعار «عید را به خانه نیازمندان ببریم» از عموم شهروندان می خواهد تا آن دسته از لوازم سالم منزل که مازاد می باشد را در اختیار کمیته امداد قرار دهند تا بین نیازمندان واقعی توزیع شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی تشریح کرد: در این طرح بر آن هستیم تا در کنار تعویض دکوراسیون خانه خود، به فکر نیازمندان و همنوعان آبرومند شهرمان نیز باشیم و دلی را شاد کنیم.
وی خاطر نشان کرد: اقلام مورد نیاز مددجویان تحت حمایت شامل تلویزیون، آبگرمکن، اجاق گاز، یخچال و فرش می باشد.

فاتح در خصوص نحوه جمع آوری لوازم منزل شهروندان نیکوکار تصریح کرد: شهروندان می توانند با مراجعه حضوری به ادارات چهارگانه کمیته امداد در تبریز یا تماس با شماره تلفن   3- 34768880 لوازم اهدایی خود را اعلام کنند تا همکاران ما وسایل را جمع آوری کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید