امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
جمعه / ۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۲
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۳۶۸۱
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل صدا و سیمای ایلام عنوان کرد:

ایجاد حس همبستگی و نوع دوستی مهم ترین پیام جشن نیکوکاری است

(جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸) ۲۰:۲۲

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: ایجاد حس همبستگی اجتماعی و نوع دوستی در بین مردم از مهم ترین پیامها و تأثیرات برگزاری جشن نیکوکاری است و ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری کمتر از کمکهایی که در این زمینه جمع آوری می شود نیست.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بازوند در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان ایلام که به مناسبت در پیش بودن هفته احسان و نیکوکاری برگزار شد گفت: همه برنامه های کمیته امداد در راستای این است که محرومان و نیازمندان کشورمان به حداقل برسند و امیدواریم روزی فرا رسد که دیگر فقیر و نیازمندی در کشور وجود نداشته باشد.
وی با عنوان اینکه وظیفه خود می دانیم که در برگزاری هرچه بهتر جشن نیکوکاری در کنار کمیته امداد باشیم و از ظرفیت این رسانه به خوبی استفاده کنیم گفت: صدا و سیما تلاش می کند که در مناسبتهای مختلف در زمینه ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری بهترین تأثیرگذاری را در جامعه داشته باشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام تصریح کرد: از آنجایی که کمیته امداد خدمات متنوع و گسترده ای برای کمک به نیازمندان دارد ما این آمادگی را داریم که در زمینه ارائه این خدمات و همچنین معرفی توانمندی های جامعه مددجویی و موفقیت های آنان با این نهاد همکاری کنیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید