امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
جمعه / ۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۶
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۳۶۸۰
گزارشگر : ۱۰۰

580 مدرسه در استان ایلام میزبان جشن نیکوکاری می شوند/ فرصت عیدی دادن به نیازمندان از سوم تا شانزدهم اسفند

(جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸) ۲۰:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: تعداد 580 مدرسه در استان ایلام میزبان برگزاری جشن نیکوکاری می شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی در دیدار با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز ایلام  گفت: جشن نیکوکاری در استان ایلام  با شعار «عید را به خانه هایشان ببریم»همزمان با سراسر کشور از سوم اسفند ماه آغاز شده و تا 16 اسفند ادامه دارد.
وی افزود: در این زمینه تعداد 80 هزار پاکت مخصوص جمع آوری جشن نیکوکاری نیز  از طریق مدارس بین دانش آموزان و والدین آنها در حال توزیع است که پیام ویژه برای والدین این دانش آموزان همراه با این پاکتها ارسال شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام  با عنوان اینکه زنگ نیکوکاری در روز 14 اسفند در مدارس استان نواخته می شود گفت: با هماهنگی های صورت گرفته همه عواید حاصل از این مراسم برای توزیع در بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس در اختیار آموزش و پرورش استان قرار می گیرد.
رضایی با اعلام اینکه پایگاههای این نهاد در روز 15 اسفند  در معابر و مکانهای عمومی  برگزار  می شود افزود: روز جمعه 16 اسفند نیز پایگاههای جشن نیکوکاری در مکانهای برگزاری نماز جمعه برقرار خواهد بود.
وی به همکاری صدا و سیما در برگزاری هفته احسان و نیکوکاری  اشاره کرد و گفت: این رسانه در مناسبتهای گوناگون در زمینه های ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری و مشارکت در دستگیری از نیازمندان حضور فعال داشته و همواره همراه این نهاد است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام به امکانات و روشهای الکترونیکی در زمینه های جمع آوری کمکهای مردمی اشاره کرد و گفت: در هفته احسان و نیکوکاری نیز نیکوکاران این استان این امکان را خواهند داشت که با روشهای الکترونیکی و از طریق اپلیکیشن هایی که در این زمینه طراحی شده است در جشن نیکوکاری شرکت کنند.
رضایی در ادامه گفت: بر اساس تمهیداتی که در نظر گرفته شده است کمکهای مردم نیکوکار استان در  جشن نیکوکاری در سریع ترین زمان ممکن و قبل از عید نوروز بین نیازمندان این استان توزیع می شود.

‍ 580 مدرسه در استان ایلام میزبان جشن نیکوکاری می شوند/ فرصت عیدی دادن به نیازمندان از سوم تا شانزدهم اسفند

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: تعداد 580 مدرسه در استان ایلام میزبان برگزاری جشن نیکوکاری می شوند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید