امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۳۶۴۸
گزارشگر : ۸۰
از سوی چند تن از خیران صورت گرفت؛

اهدای سه دستگاه ماشین لباسشویی به نیازمندان

(سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۳۲

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: با مساعدت خیران سه دستگاه ماشین لباسشویی خریداری و به سه خانواده نیازمند ، اهداء شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ همت امانی بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می کند تا با اشراف و آگاهی از وضعیت نیازمندان و ارتباط با خیران و اعتمادی که در میان آحاد مردم دارد، بستر خدمت رسانی شایسته را برای محرومان فراهم کند.

وی ادامه داد: در واقع کمیته امداد اطلاعات جامعی از وضعیت نیازمندان در اختیار دارد و از طرفی دیگر به واسطه اعتماد مردمی، مورد وثوق افراد مختلف است در نتیجه اقشار مختلف مردم وقتی می خواهند کمکی را به نیازمندان اهداء کنند از طریق کمیته امداد امام (ره) اقدام می کنند.

رئیس کمیته امداد آبگرم اضافه کرد: در مواردی که مردم نیکوکار کمک خود را با نیّت کمک به بخشی از نیازمندان همچون بیماران، ایتام و یا ... ارائه می کنند، کمک های مردمی در همان رابطه برای مددجویان هزینه می شود.

وی افزود: در صورتی که اهداء کنند کمک حتی برای هزار تومان، هزینه کرد کمک خود را برای فرد و یا محلی خاص منوط کند، براساس نیّت نیکوکار عمل می شود البته برای همه کمک ها یک قانون وجود دارد و آن هم این است که کمک های مردمی و خیرین در هرمنطقه در همان منطقه هزینه می شود.

امانی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام (ره) فهرستی از نیازمندیهای مددجویان را جمع آوری کرده است تا در مراجعه خیران و نیکوکاران، کاستی های آنها تأمین شود که در همین راستا چند تن از خیران درخواست کمک به نیازمندان را داشتند.

وی اعلام کرد: در راستای مرتفع نمودن دغدغه ها و مشکلات ولی نعمتان با پیگیری های انجام شده و مساعدت خیران، سه دستگاه ماشین لباسشویی خریداری و به نیازمندان اهداء شد.

رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: یکی دیگر از خیران تعدای پارچه پالتو، چادر و کت به ارزش سه میلیون تومان برای کمک به نیازمندان اهداء کرد.

وی یادآورشد: برای سهولت هرچه بیشتر مردم نیکوکار کد # 0282*8877* برای کمک به مددجویان و نیازمندان ساکن آبگرم اختصاص یافته است تا به صورت شبانه روزی کمک های مردمی را دریافت کنیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید