امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۹
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۳۶۱۱
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

همکاری مضاعف صداوسیمای مرکز اردبیل در فرهنگ‌سازی احسان و نیکوکاری

(یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۹

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: صداوسیمای مرکز اردبیل در سال‌جاری علاوه بر همکاری مضاعف در زمینه ترویج فرهنگ احسان و فعالیت‌های خیرخواهانه، برنامه‌های گسترده‌ای را در «جشن نیکوکاری» به کار خواهد گرفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین دشتی در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل که به مناسبت «جشن نیکوکاری» برگزار شد، گفت: همواره شاهد همکاری‌ صداوسیما در برنامه‌های مختلف کمیته امداد برای یاری‌رسانی به نیازمندان هستیم.
وی با اشاره به اینکه صداوسیمای مرکز اردبیل در سال‌جاری اقدامات مناسبی در زمینه ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری داشته است، بیان کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته شاهد همکاری مضاعف در «جشن نیکوکاری» خواهیم بود.
دشتی با بیان اینکه جشن نیکوکاری سال 98، در روزهای 14، 15 و 16 اسفند ماه برگزار می‌شود، گفت: این جشن، چهارشنبه 14 اسفند ماه در مدارس سراسر استان، پنجشنبه 15 اسفند ماه در پایگاه‌ها و میادین اصلی شهر و جمعه 16 اسفند ماه در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه ضرورت دارد شاهد حمایت رسانه‌ای و همه‌جانبه در «جشن نیکوکاری» باشیم، گفت: درصدد هستیم ضمن تأمین نیازهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر، روحیه شادابی و همبستگی اجتماعی در بین آحاد مختلف جامعه را نیز افزایش دهیم.
وی با اعلام اینکه خیران اردبیلی بیش از پنج میلیارد و 200 میلیون تومان در جشن نیکوکاری سال گذشته به نیازمندان استان کمک کرده بودند، بیان کرد: همواره شاهد افزایش کمک‌های مردمی به اقشار آسیب‌پذیر هستیم که امید است در سال‌جاری نیز با حضور چشمگیر نیکوکاران در جشن نیکوکاری، یاری‌رسانی هرچه بیشتر به محرومان را مشاهده کنیم.
دشتی با بیان اینکه در جنگ اقتصادی که اکنون خانوار بی‌بضاعت جامعه را در بر گرفته نیازمند کمک‌رسانی هرچه بیشتر به آنها هستیم، افزود: جشن نیکوکاری فرصتی خاص و استثنایی است تا در این شرایط سخت بتوانیم بخش مهمی از نیازهای اساسی خانوار تحت حمایت و افراد نیازمند جامعه را برطرف کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن نیکوکاری در سال‌جاری صورت گرفته است، گفت: افزایش همکاری‌ها می‌تواند حضور مردمی در جشن نیکوکاری را پررنگ‌تر کرده و همبستگی اجتماعی را در بین آحاد مختلف مردم رقم بزند.
وی با بیان اینکه از تمامی خیران و نیکوکاران خواستاریم همیار کمیته امداد استان اردبیل در دستگیری از نیازمندان باشند، اعلام کرد: همکاری‌های همه جانبه به ریشه‌کن شدن فقر و محرومیت از جامعه و همچنین توانمندی محرومان خواهد انجامید.
در ادامه این دیدار، علی ملااحمدی، مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل با اشاره به اینکه آماده همکاری همه‌جانبه با کمیته امداد به منظور برگزاری باشکوه جشن نیکوکاری هستیم، گفت: خیران نقش بسزایی را در رفع مشکلات نیازمندان ایفا می‌کنند که تلاش داریم با پوشش مناسب این رویداد مهم، به ترویج فرهنگ احسان و انفاق در جامعه کمک کنیم.
وی با بیان اینکه درصدد هستیم فرهنگ نیکوکاری در میان مردم و به خصوص کودکان و نوجوانان نهادینه شود، افزود: افزایش کمک‌های مردمی در مناسبت‌های مختلف و جشن نیکوکاری بیانگر نهادینه شدن این امر مهم در بین اقشار مختلف جامعه است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید