امروز جمعه ,۴ مهر ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۲
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۳۴۵۸
گزارشگر : ۸۷
هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر انجام شد؛

بهره‌برداری از 139 طرح اشتغال برای مددجویان سلطانیه ای/افتتاح هم‌زمان دو مرکز نیکوکاری در شهرستان سلطانیه

(پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۱۲

هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی 139 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سلطانیه با سرمایه‌گذاری چهار میلیارد و 716 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف در ایام ا... دهه فجر در حوزه کاری این نهاد ، گفت: هم‌زمان باایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی 139 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سلطانیه در قالب طرح‌های اشتغال خرد در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

وی بابیان اینکه طرح‌های اشتغال مورد بهره‌برداری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سلطانیه از طریق سرمایه‌گذاری چهار میلیارد و 716 میلیون تومانی این نهاد انجام‌شده است ، افزود: فرصت‌های شغلی ایجادشده برای مددجویان تحت حمایت شهرستان سلطانیه در بخش‌های کشاورزی ، دامداری ، صنعت ، خدمات ، تولیدی و مشاغل خانگی بوده است.

صفری با اشاره به اینکه راهبرد کمیته امداد توانمندسازی جامعه هدف و بسترسازی برای استقلال اقتصادی و معیشتی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد است ، افزود : به همین منظور تلاش می‌کنیم با فراهم کردن زمینه اشتغال به کار مددجویان تحت حمایت از طریق اجرای برنامه‌های فکری و فرهنگی ، مهارت‌آموزی ، ایجاد شغل ، نظارت‌های تخصصی و فنی و بازاریابی کارکردها منجر به خروج توانمندشده جامعه هدف از بدنه حمایتی این نهاد شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در ادامه به افتتاح همزماندو مرکز نیکوکاری در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و گفت: باهدف استفاده بیشتر از ظرفیت‌های داوطلبانه مردمی در حوزه کارهای خیرخواهانه و توسعه  بعد مردمی این نهاد دو مرکز نیکوکاری جدید ، هم‌زمان با ایام الله دهه فجر در شهرستان سلطانیه افتتاح شد.

صفری هدف از ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری را ، زمینه‌سازی برای استفاده از مدیریت مردمی در حوزه کارهای خیر و ساماندهی فعالیت‌های خیرخواهانه در سطح استان عنوان کرد و ادامه داد:با همین رویکرد برنامه‌ریزی‌شده است تعداد مراکز نیکوکاری فعال استان زنجان تا پایان امسال به 110 مرکز افزایش یابد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید