امروز پنج شنبه ,۱۴ فروردین ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۳۴۴۶
گزارشگر : ۹۳

3500 مددجوی استان بوشهر آموزش‌های مهارتی کسب کردند

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۶:۳۳

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از آموزش های مهارتی برای 3500 مدجوی تحت حمایت در استان بوشهر با همکاری سازمان فنی و حرفه ای این استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر پیش از ظهر امروز در نشست با مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه موجود با سازمان فنی و حرفه ای ، امکان ارائه آموزش های مهارتی به مدد جویان این نهاد متناسب با نیاز بازار کار فراهم شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر افزود: بر اساس این تفاهم نامه، مددجویان این نهاد مهارت افزایی لازم جهت ورود به بازار کار را به دست خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: انجام نیاز سنجی آموزشی، شناسایی شغل و مورد نیاز مددجویان این نهاد را به منظور تدوین و بازنگری استاندار شغل، شایستگی و برنامه ریزی  دوره‌های آموزشی مربوطه با توجه به نیاز بازار کار را دنبال می‌کنیم.

لطفی ادامه داد: البته رهگیری اشتغال و پیامدسنجی آموزش‌های ارائه شده نیز در دستور کار داریم ضمن این که حمایت تسهیلاتی و تجهیزاتی نیز از مددجویان آموزش دیده در راستای ایجاد اشتغال طبق مقررات و ضوابط کمیته امداد انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و 500 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد آمورش‌های مختلف مهاری را در بخش‌های مختلف فراگرفته و تسهیلات ارزان قیمتی نیز برای ایجاد شغل در اختیار آنها قرار داده‌ایم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید