امروز جمعه ,۹ اسفند ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۰
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۳۴۳۷
گزارشگر : ۹۸

برگزاری جشن تولد ایتام با حضور حامیان البرزی

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۰۰

۳۰۰ نفر از حامیان و ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) استان البرز در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جشن تولد ایتام شرکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا لشینی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز هدف از برگزاری جشن تولد ایتام را ایجاد فضایی شاد برای ایتام تحت حمایت این نهاد و دستیابی حامیان و خیران به یک حس و حال معنوی وصف‌ناپذیر عنوان کرد و گفت: حامیان در این جشن باشکوه، هدایای تولد ایتام را به فرزندان معنوی خود اهدا کردند.
وی بابیان اینکه در جشن تولد ایتام صحنه‌هایی زیبا از اشک شوق در چشمان خیران و ذوق و شادی ایتام رقم خورد افزود: سیصد حامی و یتیم کمیته امداد امام (ره) استان البرز در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جشن تولد ایتام شرکت کردند.
لشینی با اشاره به حمایت مطلوب خیران از ایتام و فرزندان محسنین در البرز گفت: میزبانی جشن تولد ایتام بر عهده یکی از تالارداران نیکوکار شهر گرمدره بود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) استان البرز موفقیّت این نهاد در اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی را درگرو مشارکت و همکاری بیش‌ از پیش خیّران دانست و یادآور شد: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد البرز و همچنین دفاتر امداد امام (ره) شهرهای البرز و یا تماس با شماره تلفن ۳۲۸۰۱۰۷۱ ضمن دریافت شناسنامه‌های فرزندان معنوی خود در این طرح ثبت‌نام کردند.
گفتنی است اجرای مسابقه و برنامه‌های هنری و شاد توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ازجمله بخش‌های متنوع جشن تولد ایتام بود.
انتهای پیام
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید