امروز جمعه ,۹ اسفند ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۸
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۴۳۳
گزارشگر : ۹۵
در دهمین روز از ایام الله مبارک فجر صورت گرفت؛

برگزاری آیین تحویل 60 منزل مسکونی به مددجویان کرمانشاهی

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۲۸

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اعلام تحویل 60 منزل مسکونی به خانوارهای مددجو روستایی در استان همزمان با دهمین روز از ایام الله مبارک فجر، گفت: این منازل مسکونی با مشارکت سپاه حضرت نبی اکرم (ص) و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ساخته و به خانوارهای تحت حمایت این نهاد واگذار شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه در سومین آیین تحویل 60 منزل مسکونی مددجویی به خانوارهای مددجو در استان، گفت: این آیین در امتداد تفاهم نامه سه جانبه با سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و کمیته امداد در ساختن 10 هزار منزل مسکونی برای خانوارهای مددجو روستایی در سراسر کشور  برگزار شده است.

رخصی با بیان اینکه سهم خانوارهای مددجو کرمانشاهی از این تفاهم نامه ۲۸۰ منزل مسکونی در 188 روستا است که تاکنون سه مرحله آیین واگذاری برای این منازل برگزار شده، عنوان کرد : هم اکنون کار ساخت 220 واحد مسکونی از قرارداد سه جانبه به پایان رسیده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: منازل باقی مانده دیگر نیز در مراحل پایانی ساخت هستند که  امیدواریم در ماه های آینده این منازل به خانوارهای تحت حمایت واگذار شود.

رخصی بیان کرد: این نهاد برای ساخت هر منزل مسکونی ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعتبار اختصاص داده است.

رخصی تاکید کرد: همچنین در جریان ساخت هر یک از این منازل سپاه حضرت نبی اکرم (ص) هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز سه میلیون تومان اهدا کرده است.

رخصی با اشاره به اینکه منازل مسکونی ساخته شده در تیپ های ۵۰ متری ساخت و تکمیل شده اند، اظهار کرد: در  کار ساخت و ساز این منازل مسکونی که بر عهده  سپاه نبی اکرم(ص) بوده تمامی نکات فنی و تخصصی رعایت شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در ادامه با تاکید بر اینکه کمیته امداد در بخش مسکن خدمات گسترده ای را به خانوارهای مددجو ارائه می دهد، عنوان کرد: در دهه مبارک فجر امسال نیز این نهاد هزار و 855 خدمت عمرانی به خانوارهای تحت حمایت ارائه داده است.

رخصی یادآور شد: همچنین در 9 ماهه سال جاری بیش از دو هزار و 200 خدمت عمرانی در قالب خرید، احداث و تعمیر منازل مسکونی و فضاهای جانبی با اعتبار 22 میلیارد و 704 میلیون تومان به خانوارهای مددجو در استان ارائه شده است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید