امروز جمعه ,۹ اسفند ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۳۴۱۴
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد :

ایجاد 2600 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی/ سرمایه‌گذاری بیش از 60 میلیارد تومانی کمیته امداد در بخش اشتغال‌ مددجویان

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۰۹

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از 2600 فرصت شغلی در بخش‌های کشاورزی، دامداری، صنفی و صنعتی، خدمات، تولیدی و قالی بافی از ابتدای امسال تاکنون برای جامعه هدف این نهاد ایجاد شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در حاشیه دیدار استاندار زنجان با خانواده های تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خرم دره در روستای رحمت‌آباد ، گفت: توجه به ایجاد زمینه درآمدزایی ، استقلال معیشتی و خودکفایی اقتصادی جامعه هدف این نهاد در قالب گفتمان  و برنامه‌های توانمندسازی از راهبردهای اصلی کمیته امداد استان زنجان در حوزه خدمت‌رسانی  به مددجویان تحت حمایت است.

وی بابیان اینکه ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان تحت حمایت از اهداف فعالیت این نهاد در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت است ، افزود : بهره‌گیری از روش‌های نوین در مدیریت کسب‌وکار با تکیه‌بر ارتقاء خدمات مهارت‌آموزی و استفاده از فرصت‌های نوین و علمی در حوزه اشتغال ازجمله راهبران شغلی ، و کیفی سازی آموزش‌های ارائه‌شده از راهکارهای مهم این نهاد در کمک به پایدارسازی طرح‌های اشتغال  و درآمدزایی آن‌ها است.

صفری در ادامه با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از  دو هزار و 600 اشتغال‌زایی  جدید برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان زنجان ایجاد شده است ، ادامه داد: طرح‌های اشتغال ایجاد شده برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون در بخش‌های کشاورزی ، دامداری، صنفی و صنعتی ، خدمات ، تولیدی و قالی بافی بوده است.

وی همچنین ادامه داد: به‌منظور ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بیش از 60 میلیارد تومان از محل منابع و اعتبارات این نهاد و منابع بانکی سرمایه‌گذاری شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید