امروز جمعه ,۹ اسفند ۱۳۹۸
یکشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۹
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۳۳۹۳
گزارشگر : ۱۰۵
به مناسبت دهه فجر:

یک مرکز نیکوکاری در قائمشهر افتتاح و یک مددجوی سوادکوه شمالی نیز صاحب خانه شد

(یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۲۹

با حضورمدیر کل کمیته امداد مازندران و مسئولان قائمشهر مرکز نیکوکاری فرهنگی در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدف از ایجاد مراکزنیکوکاری ،توسعه و ترویج فرهنگ انفاق،نیکوکاری،تعاون و همیاری در محله،شناسایی نیازمندان واقعی و ارائه خدمات به آنان است.

همچنین به مناسبت دهه فجر با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران و مسئولان قائمشهر یک واحد مسکن به مساحت 60 متر مربع با هزینه ای به ارزش 90 میلیون تومان کمک بلاعوض کمیته امداد، مشارکت خیران و بنیاد مسکن ساخته و به مددجویان تحت حمایت تحویل داده شد.

گفتنی است : از ابتدای سالجاری تاکنون واحدهای مسکونی 126 مددجوی تحت حمایت در قائمشهر تعمیر و بازسازی شده است و طی این مدت نیز پنج واحد مسکن برای مددجویان ساکن در شهر خریداری و پنج واحد مسکن مددجویان ساکن در شهر و روستاهای قائمشهر در حال ساخت است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

همچنین یک واحد مسکن با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران و مسئولان سوادکوه شمالی به مددجوی تحت حمایت در این شهرستان تحویل داده شد؛ این واحد مسکونی به مساحت 50 متر مربع با مشارکت بسیج سازندگی، خیران و کمک بلاعوض کمیته امداد با هزینه ای به ارزش 70میلیون تومان ساخته شده است.

با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران یک طرح اشتغال نیز به مددجوی تحت حمایت در سوادکوه شمالی واگذار شد؛ برای اجرای این طرح اشتغال 30 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شد.

شایان ذکر است: از ابتدای سالجاری تاکنون 118 طرح اشتغال با مجموعا با تسهیلات سه میلیارد و 600 میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت در سوادکوه شمالی دربخش های صنفی، خدماتی، دام و طیور، حمل و نقل بار و... ایجاد شده است.


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید