امروز جمعه ,۹ اسفند ۱۳۹۸
یکشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۳۳۹۰
گزارشگر : ۷۸
به مناسبت گرامیداشت دهه فجر؛

مرکز نیکوکاری سردار سلیمانی افتتاح شد

(یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸) ۰۸:۴۲

مرکز نیکوکاری سردار سلیمانی روستای دشت به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور امام‌جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی و سایر مسئولین استانی افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در آیین افتتاح این مرکز نیکوکاری با اشاره به اخلاقیات سردار سلیمانی گفت: همه ما باید از رفتار این سردار بزرگ الگو بگیریم.
مجید الهی راد با تأکید بر قدرشناسی نظام جمهوری اسلامی ایران، افزود: نعمت ولایت‌فقیه شایسته شکرگزاری است.
وی یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی را توجه به مستضعفین عنوان کرد و افزود: توجه به محرومین فرهنگ ارزشی امام (ره) بود که با حساسیت بسیاری به آن پرداختند.
وی یکی از دلایل مهم نام‌گذاری کمیته امداد را علاقه امام (ره) به محرومین عنوان کرد و گفت: امام (ره) با نهادن نام خود بر این نهاد سعی داشت تا اهمیت رسیدگی حال محرومان را نشان دهد.
الهی راد بابیان اینکه بسیاری از مسئولین انقلاب اسلامی از کودکان محروم روستاهای کشور هستند بیان کرد: طبق فرمایش امام (ره) عاقبت‌به‌خیری مسئولین در خدمت به محرومین است.
وی ادامه داد: کمیته امداد باهدف کمک به محرومین تشکیل شد و تاکنون خدمات شایانی را به این قشر ارائه داده است.
الهی راد خاطرنشان کرد: کمیته امداد با حمایت از دانشجویان، دانش آموزان و ایتام زمینه هدایت استعدادهای آن‌ها را فراهم کرده است.
 وی همچنین ترویج فرهنگ نو دوستی را ارمغان انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: مراکز نیکوکاری باهدف کمک به محرومین تشکیل‌شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید