امروز دوشنبه ,۷ مهر ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۳
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۷۳۳۷۷
گزارشگر : ۲۷

آغازی به وسعت رحمانیت

(یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۱۳

مراسم آغاز جشن بندگی 500 نفر از دختران تحت حمایت کمیته امداد فارس به مناسبت دهه مبارک فجر در حرم مطهر سید علاالدین حسین(ع) برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مراسم آغاز بندگی 500 نفر از دانش آموزان دختر تحت حمایت کمیته امداد فارس در حرم مطهر سید علاالدین حسین (ع) برگزار شد.
محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس در حاشیه این مراسم هدف از برگزاری برنامه های فرهنگی را ارتقاء مبانی دینی و اعتقادی خانواده های تحت حمایت بیان کرد و گفت: این مراسم به همت کمیته امداد فارس و با همکاری موسسه خیریه حضرت رقیه(س) و حرم مطهر حضرت سید علاءالدین حسین(ع) برگزار شده است که در راستای ترغیب و تشویق دختران و پسرانی است که در ابتدای بندگی و عبودیت قرار دارند.
او با اعلام اینکه دانش آموزان شرکت کننده از 16 شهرستان استان در این مراسم حضور یافته بودند، افزود: در ایام مبارک دهه فجر مراسم آغاز بندگی برای یک هزار دختر تحت حمایت کمیته امداد فارس و طی مراسم مشابهی در دیگر شهرستان های استان برگزار می شود.
مدیر کل امداد فارس در پایان به دیگر برنامه های فرهنگی این نهاد اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های قرآنی، مسابقات روخوانی، حفظ مفاهیم و تفسیر قرآن و اردوهای اموزشی، تفریحی و زیارتی از جمله این برنامه ها هستند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید