امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۳۱۴۲
گزارشگر : ۹۴

​پرداخت یک میلیارد تومان کمک موردی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸) ۱۲:۳۶

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک میلیارد و 156 میلیون تومان کمک‌های موردی بلاعوض در 9 ماهه سال جاری به مددجویان این نهاد پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه این نهاد باهدف رفع نیازها و مشکلات مددجویان کمک‌های موردی بلاعوض پرداخت می‌کند، گفت: در همین خصوص در 9 ماهه سال جاری یک میلیارد و 156 میلیون تومان کمک‌های موردی به مددجویان نیازمند پرداخت‌شده است.
وی با اشاره به اینکه 5598 نفر از کمک‌های موردی کمیته امداد در سال جاری بهره‌مند شده‌اند، بیان کرد: این کمک‌ها بسته به نیاز خانواده‌های مددجو در زمینه‌های مختلف ازجمله درمان، جهیزیه، تحصیل و معیشت مددجویان به آن‌ها پرداخت می‌شود.
مبشری همچنین به اهداء اقلام و لوازم ضروری به خانواده‌های مددجویان اشاره و تصریح کرد: با توجه به نیازهای مددجویان به‌خصوص در مناطق محروم‌تر استان، 4297 قلم لوازم ضروری زندگی تهیه و بین مددجویان توزیع‌شده است.
وی بابیان اینکه اعتبار هزینه شده در زمینه اهداء لوازم ضروری به مددجویان بیش از یک میلیارد و 938 میلیون تومان در سال جاری است، گفت: این اقلام شامل بخاری گازی، آبگرمکن، یخچال، اجاق‌گاز، فرش و سایر موارد بوده است.
انتهای پیام
 ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید