امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۳
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۳۰۹۶
گزارشگر : ۸۱
با ارسال نخستین محموله کمک به سیل‌زدگان:

قمی‌ها باز هم در کمک به سیل‌زدگان خوش درخشیدند

(چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸) ۱۴:۲۳

مدیرکل کمیته امداد استان قم از اعزام محموله 130 میلیون تومانی کمک‌های مردم نوع‌دوست قم به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار با اشاره به اینکه مردم قم در همه صحنه‌ها پیشگام هستند گفت: با کمک‌های همشهریان همدل و خیر استان قم توانستیم خیلی زود به کمک هم‌وطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان شتافته و نخستین محموله کمک‌ها را به آن مناطق ارسال کنیم.
وی با اشاره به اینکه این محموله شامل مواد خوراکی، پوشاک، لوازم گرمایشی و بهداشتی است افزود: برنج، روغن، کنسرو، انواع لباس‌های مردانه، زنانه و بچه‌گانه، پتو، لحاف و تشک و اقلام بهداشتی و شوینده ازجمله وسایلی است که برای هم‌وطنان گرفتار سیل ارسال‌شده است.
میرشکار برودت هوا و فصل سرما را خاطرنشان کرد و گفت: در حال حاضر علاوه بر مواد خوراکی، لوازم گرمایشی مثل پتو و پوشاک نو یکی از مهم‌ترین نیازهای سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان است.
مدیرکل کمیته امداد استان قم بابیان اینکه ارزش نخستین محموله کمک‌های مردم قم به استان سیستان و بلوچستان 130 میلیون تومان بوده است گفت: هم‌اکنون 5 دفتر کمیته امداد و 42 مرکز نیکوکاری آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم عزیز استان قم هستند.
وی افزود: شماره کارت ۶۰۳۷9۹1199520952 با کد شناسه 989930 و کد دستوری #۵*۰۲5*۸۸۷۷* آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم نوع‌دوست استان برای سیل‌زدگان است.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید