امروز شنبه ,۳ اسفند ۱۳۹۸
سه شنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۳۰۷۶
گزارشگر : ۹۹

بهره مندی 25 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران از کلاس های آموزشی

(سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۴:۲۱

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از بهره مندی 25 هزار و 470 مددجوی تحت حمایت از کلاس های آموزش و آگاه سازی خبر داد و گفت: این مددجویان در 9 ماه نخست امسال از این خدمات بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به رویکرد فرهنگی کمیته امداد، بیان کرد: به‌منظور ارتقاء آگاهی، بینش و سطح فکری و فرهنگی خانوارهای تحت حمایت خدمات فرهنگی در قالب های مختلف از جمله آموزش و آگاه سازی به آنها ارائه می‌شود.

 وی با بیان اینکه در ۹ ماه نخست امسال 25 هزار و 470 نفر از مددجویان تحت حمایت در کلاس های آموزشی و آگاه سازی شرکت کردند، ادامه داد: از تعداد ذکر شده شش هزار و 649 نفر در کانون های فرهنگی وابسته به کمیته امداد استان تهران از خدمات آموزشی بهره مند شدند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به مناطقی که مددجویان آن از کلاس‌های آموزسی بهره مند شده‌اند اشاره کرد و گفت: ۲۴ هزار و ۲۵۳ مددجوی ساکن در شهرها، هزار و ۱۹۴ نفر در مناطق روستایی و هزارو ۹۲۷ نفر در مناطق محروم از خدمات آموزش  بهره مند شده‌اند..

پرپنچی تصریح کرد:  زنان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، دختران و پسران مستعد ازدواج ۱۸ الی ۳۰ سال و بالاتر ازآن، کودکان چهار الی هفت سال، دانش آموزان دختر و پسر هشت الی ۱۳ سال، زوج‌های جوان، طلاب و دانشجویان، سالمندان و مجریان طرح‌های اشتغال از خدمات آموزش خانواده بهره مند شده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: موفقیت در کسب کار، آمادگی برای ازدواج، مشاوره و هدایت تحصیلی، مهارت‌های زندگی، طلاق و آسیب‌های روانی، آسیب‌های اجتماعی، کودکان شاد، خلاق و متفکر، نوجوانان پرسشگر، سبک زندگی، احکام و اخلاق اسلامی، تغذیه و سلامت از جمله مباحثی است که به مددجویان شرکت کننده در دوره‌های آموزشی ارائه شده است.

انتهای پیام

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید