امروز جمعه ,۴ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۰۷۰
گزارشگر : ۹۵

کرمانشاه استان برتر کشور در برگزاری اردوهای زیارتی شناخته شد

(سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۱۶

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد در برگزاری اردوهای زیارتی ویژه ماه مبارک رمضان رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: در 9 ماه امسال بیش از پنج هزار مددجوی کرمانشاهی به اردوهای زیارتی اعزام شده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال بیش از پنج هزار مددجوی کرمانشاهی در سفرهای زیارتی مشهد مقدس، کربلای معلی، قم و.. شرکت کرده اند.

جمشیدی با تاکید بر اینکه 86 درصد از این مددجویان برای نخستین بار است که به سفر زیارتی مشرف می شوند، افزود: همچنین 30 درصد از افراد شرکت کننده در اردوهای زیارتی ساکن در مناطق محروم و کم برخوردار استان هستند.

وی تصریح کرد: دانش آموزان، دانشجویان و طلاب، بانوان و مردان سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل و سالمندان از مخاطبان سفرهای زیارتی این نهاد هستند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: بیش از دو میلیارد و 330 میلیون تومان اعتبار برای اعزام این تعداد مددجو به اردوهای زیارتی هزینه شده است.

کامیار جمشیدی تاکید کرد: این میزان اعتبار از محل کمک های مردمی ، موسسات خیریه و اعتبارات دولتی تامین شده است.

جمشیدی با یادآوری اینکه این نهاد در برگزاری اردوهای زیارتی ویژه ماه مبارک رمضان رتبه برتر کشور را نیز به خود اختصاص داده است، گفت: سفرهای زیارتی با هدف ایجاد نشاط معنوی مددجویان برگزار می شود.

 
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید