امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۴
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۳۰۱۷
گزارشگر : ۹۸
طی ۱۰ ماهه سال ۹۸ انجام شد

افتتاح ۵۵ مرکز نیکوکاری در استان البرز

(یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸) ۱۱:۱۴

۵۵ مرکز نیکوکاری از طریق تعامل کمیته امداد امام (ره) استان البرز با نهادها، دستگاه‌های دولتی و پایگاه‌های مردمی داوطلب به مشارکت در امور خیر و احسان طی ده‌ماهه سال 98 افتتاح شد.

 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به نقش مؤثر مراکز نیکوکاری در رفع مشکلات معیشتی مددجویان و نیازمندان البرزی گفت: ارائه خدمات معیشتی در زمینه‌های مسکن، جهیزیه، درمان، اعطای سبد کالا به مددجویان و نیازمندان و همچنین مشارکت چشمگیر در بلایای طبیعی همچون زلزله و دو سیل سال ۹۸ مهم‌ترین فعالیت‌های مراکز نیکوکاری در استان البرز را تشکیل می‌دهد.
وی بابیان اینکه توسعه اجتماعی و ابعاد مردمی کمیته امداد امام (ره) ازجمله مهم‌ترین اهداف و سیاست‌های برنامه شش‌ساله این نهاد است، افزود: ۵۵ مرکز نیکوکاری از طریق تعامل کمیته امداد امام (ره) استان البرز با نهادها، دستگاه‌های دولتی و پایگاه‌های مردمی داوطلب به مشارکت در امور خیر و احسان طی ده‌ماهه سال 98 افتتاح شد.
محمدی فرد با اشاره به اینکه وصل کردن منابع خیر اغنیا به نیازهای فقرا یکی از اهداف اصلی مراکز نیکوکاری است گفت: در مراکز نیکوکاری محله محور با توجه به اینکه معتمدان محلی اشراف کامل و مناسبی بر وضعیت مددجویان و نیازمندان ساکن در محلات دارند، ارائه خدمات به محرومان و امور خیریه با ضریب اطمینان مطلوبی انجام می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به برخی فعالیت‌های انجام‌شده در مراکز نیکوکاری فراگیر گفت: مراکز نیکوکاری اصناف و بازاریان، فرهنگیان و امام حسن مجتبی علیه‌السلام سپاه در جشن نیکوکاری و حوادث زلزله و سیل اخیر در کشور خدمات قابل‌توجهی را به محرومان و مردم عزیز استان‌های آسیب‌دیده از بلایای طبیعی ارائه کردند.
وی استفاده از ظرفیت پزشکان، کسبه، فعالان امور عمرانی، تأسیساتی و سایر صنوف در ارائه خدمات رایگان یا با تخفیف ویژه به مددجویان و نیازمندان را ازجمله فعالیت‌های مهم و اثربخش مراکز نیکوکاری برشمرد.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید