امروز پنج شنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۷
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۲۹۵۵
گزارشگر : ۸۱
در پی اجرای هر روستا یک طرح اشتغال:

آموزش پایدارسازی مصنوعات چوبی در روستای خورآباد قم برگزار شد

(چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۵۷

دوره آموزشی پایدارسازی ویژه طرح‌های خودکفایی مصنوعات چوبی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پردیسان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم، با اشاره به اینکه طرح "هر روستا یک طرح اشتغال" در ابتدای امسال شروع شد گفت: این طرح باهدف اشتغال پایدار روستائیان و پیشگیری از مهاجرت آن‌ها به شهر اجرا شد.
وی فعالیت روستائیان خورآباد قم را در مصنوعات چوبی خوب ارزیابی کرد و گفت: این طرح ازجمله طرح‌های اشتغال در استان قم است که در رونق تولید کشور نقش مؤثری دارد.
مصلح با تأکید بر اینکه مجریان طرح‌های خودکفایی و اشتغال باید با مسائل علمی و تئوری جدید در مشاغل خود آشنا شوند گفت: این دوره آموزشی توسط یکی از اساتید مجرب دانشگاه در رشته صنایع چوبی برای افزایش دانش مجریان طرح مصنوعات چوبی برگزار شد.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 75 طرح مصنوعات چوبی در روستای خورآباد از توابع شهر کهک فعال است افزود: مصنوعات چوبی تولیدشده توسط مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد در روستای خورآباد شامل محصولاتی از قبیل مُبلمان، کمد و میز و صندلی است.
وی از آموزش 100 نفر از مجریان خودکفایی کمیته امداد پردیسان برای پایدارسازی طرح‌های اشتغال مصنوعات چوبی خبر داد و تأکید کرد: این دوره‌ها برای ایجاد ثبات و افزایش بهره‌وری و عملکرد طرح‌های اشتغال در زمینه‌های مختلف ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید