امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۹
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۷۲۹۵۱
گزارشگر : ۴۸۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد؛

ارسال محموله کمک‌های مردمی کمیته امداد به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

(چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۳۹

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از ارسال محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: در کنار کمک‌های نقدی مردم، تامین مواد غذایی و آب آشامیدنی، پوشاک و اقلام بهداشتی، در اولویت نیاز مناطق سیل‌زده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا عسگریان با اشاره به اینکه نخستین محموله کمک‌های مردمی برای مددجویان و نیازمندان، به مناطق سیل‌زده استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان ارسال شده است، افزود: این محموله شامل لوازم ضروری زندگی است که میان مردم سیل‌زده توزیع شده است.
 
وی با اعلام نیازهای اساسی مردم سیل‌زده ادامه داد: مواد غذایی و آب آشامیدنی بسته‌بندی، پتو، پوشاک و کفش و اقلام بهداشتی، مهمترین نیاز خانواده‌ها در شرایط فعلی است.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد به تشریح روش‌های مشارکت مردم برای کمک به مردم گرفتار در سیل اشاره و خاطرنشان کرد: شماره حساب 3333 نزد بانک ملی و شماره کارت 6037997900001000 نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به همین منظور پیش‌بینی شده است.
 
عسگریان تاکید کرد: مردم نیکوکار همچنین می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #1*8877* تحت عنوان «کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان»، وجوهات نقدی خود را برای خانواده‌های سیل‌زده ارسال کنند.
 
وی اضافه کرد: علاوه بر روش‌های فوق، تمامی ادارات کمیته امداد در سراسر کشور و مراکز نیکوکاری، آماده دریافت کمک‌های نقدی و کالایی مردم خیر و نوعدوست ایران هستند.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از اعزام حدود 50 گروه جهادی همکار با کمیته امداد به مناطق سیل زده هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: همچنین گروه‌های جهادی در حوزه پزشکی و درمان در حال اعزام به مناطق سیل‌زده هستند.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید