امروز پنج شنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۸
سه شنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۲۹۳۳
گزارشگر : ۹۸

افتتاح مرکز نیکوکاری شمیم بهشت در سازمان آرامستان‌های کرج

(سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۱۵

مرکز نیکوکاری سازمان آرامستان‌های کرج بانام "شمیم بهشت" و باهدف استفاده از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات تدفین به نیازمندان افتتاح شد.

 
 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام (ره) البرز با تأکید بر اینکه افتتاح این مرکز نمادی از پذیرش مسئولیت اجتماعی در سازمان آرامستان‌های شهر کرج است گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیران در مرکز نیکوکاری شمیم بهشت امور مربوط به تغسیل، تدفین و هزینه‌های مرتبط با آن برای نیازمندان با تخفیف ویژه و یا به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.
وی افزود: کمیته امداد امام (ره) استان البرز با استفاده از چهار دهه تجربه از طریق هم‌افزایی، هم‌گرایی و اقدام مشترک در جهت تسریع خدمت‌رسانی به بیماران نیازمندان آماده تعامل با مراکز نیکوکاری فراگیر، تخصصی و محله محور است.
لشینی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است، افزود: بیش از ۳۰ درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز گفت: ایفای نقش در کمک‌رسانی به هم‌وطنان زلزله‌زده و سیل‌زده، کمک به دانش‌آموزان نیازمند استان در آغاز سال تحصیلی، کمک به تأمین هزینه‌های درمان، جهیزیه و مسکن محرومان و اعطای سبد کالای ماهانه به نیازمندان ازجمله خدمات مراکز نیکوکاری است.
وی گفت: مردم و خیران برای کمک به نیازمندان می‌توانند علاوه بر تماس با شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷ و تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ و کد دستوری #۱*۸۸۷۷۱* از سامانه ۱۳۷ شهرداری نیز استفاده کنند.
 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید