امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۲
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۲۹۳۲
گزارشگر : ۹۶
از ابتدای سال 98؛

احداث مسکن 102 خانوار روستایی به اتمام رسید

(سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸) ۱۲:۱۲

قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان بیان کرد: 102 خانوار روستایی تحت حمایت این نهاد در 9 ماهه سال 98 صاحب سرپناه مناسب شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم یارمحمدی، قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه ساخت مسکن 102 خانوار روستایی تحت حمایت این نهاد در 9 ماهه سال 98 به پایان رسیده است و صاحب مسکن مناسب شده‌اند، گفت: 34 واحد در مناطق محروم و 68 واحد در منطقه غیر محروم احداث‌شده است.
یارمحمدی با اشاره به این مطلب که احداث 102 واحد مسکونی پنج میلیارد و 862 میلیون تومان هزینه دربر داشته است، ادامه داد: این مبالغ از طریق اعتبارات دولتی، زکات، کمک‌های مبتنی بر نیاز، تسهیلات صندوق امداد ولایت، صدقات، تسهیلات سایر بانک‌ها و آورده مددجویان پرداخت‌شده است.
قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان همچنین از احداث و ساخت دو واحد مسکونی دیگر برای مددجویان شهری با کمک بلاعوض خبر داد که با پرداخت 40 میلیون تومان به اتمام رسیده و کلید آن نیز تحویل مددجویان شده است.
وی در ادامه بابیان اینکه 14 منزل مسکونی با پرداخت یک میلیارد و 320 میلیون تومان توسط کمیته امداد برای مددجویان خریداری‌شده است، گفت: 19 خانه نیز با کمک های  بلاعوض در شهرهای استان خریداری‌شده و تحویل مددجویان شده است که در این زمینه نیز دو میلیارد و 54 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید