امروز پنج شنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۲۹۲۷
گزارشگر : ۹۵

تامین ودیعه و اجاره مسکن 2541 خانوار مددجو کرمانشاهی

(چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۳۰

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در 9 ماه سال جاری دو هزار و 541 خانوار مددجو کرمانشاهی از ودیعه و اجاره مسکن بهره مند شدند، گفت: یک میلیارد و 408 میلیون تومان اعتبار برای کمک به تامین ودیعه و اجاره منازل مسکونی این خانوارهای مددجو اختصاص داده شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: خانوارهای مددجو فاقد منزل مسکونی و ساکن در منازل استیجاری از کمک هزینه تامین ودیعه و اجاره مسکن این نهاد بهره مند می شوند.

رحمتی پور افزود: در 9 ماه سال جاری دو هزار و 541 خانوار کرمانشاهی از ودیعه و اجاره مسکن بهره مند شدند.

وی ادامه داد: بیش از یک میلیارد و 408 میلیون تومان اعتبار برای کمک به تامین ودیعه و اجاره منازل مسکونی این خانوارهای مددجو اختصاص داده شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه خیران به منظور دستگیری از نیازمندان همواره یاری رسان این نهاد هستند، تصریح کرد: حدود 100 میلیون تومان از ودیعه و اجاره مسکن پرداختی به مددجویان تحت حمایت از سوی خیران نیکوکار تامین شده است.

کیومرث رحمتی پور تاکید کرد: ودیعه و اجاره مسکن پرداختی در قالب وام های قرض الحسنه با بازپرداخت طولانی مدت به خانوارهای مددجو تعلق می گیرد.

انتهای پیام/

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید