امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۹۲۶
گزارشگر : ۸۵

مشارکت 100 میلیارد تومانی نیکوکاران به مراکز نیکوکاری/ همکاری بیش از 10 هزار نیکوکار

(سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵

رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون نیکوکاران 100 میلیارد تومان نقدی، اهدای کالا و ارائه خدمات به مراکز نیکوکاری محله کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید غلامی افزود: با اعلام اینکه راه اندازی مراکز از سال 92 تاکنون ادامه دارد، بیان کرد: این مراکز باهدف مشارکت خیرین و نیکوکاران در امر خدمت‌رسانی به اقشار نیازمند با محوریت مسجد و امام جماعت در سطح استان راه‌اندازی شده است که ارائه خدمات از طریق این مراکز از پراکنده‌کاری جلوگیری و انسجام و هماهنگی برای رفع نیازهای محرومان را به دنبال دارد.
غلامی با اشاره به فعال بودن 255 مرکز نیکوکاری در سطح استان گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته‌شده از این تعداد 108 مرکز امسال افتتاح شده است که تا پایان سال جاری تعداد این مراکز افزایش خواهد یافت.
وی از همکاری بیش از 10 هزار نیکوکار با مراکز نیکوکاری  خبر داد و افزود: مراکز نیکوکاری به عنوان واحد مردمی و خودگردان، دارای ترکیب هیئت عامل که اعضای آن به صورت افتخاری در سطح محلات با تمرکز بر مساجد و با محوریت مسجد محله فعالیت می‌کنند.
رئیس اداره هماهنگی موسسات خیریه و تشکل های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی ادامه داد: ارائه خدماتی از قبیل خدمات پزشکی، سبد کالا، امور معیشتی، مسکن، درمان، اشتغال، فرهنگی و جهیزیه از جمله خدمات مراکز نیکوکاری است که علاوه بر کمک های نقدی و کالا در این مراکز به محرومان ارائه می شود .
غلامی از همکاری نیکوکاران با ارائه خدمات متفاوت در بخش های پزشکی، درمانی، آموزشی، مشاوره، حقوقی و عمرانی درخواست همکاری کرد تا زمانی از اوقات خود را به صورت منظم و یا پاره وقت در خصوص رسیدگی به امور نیازمندان اختصاص دهند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید