امروز پنج شنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۸
سه شنبه / ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۹۲۱
گزارشگر : ۸۵
در 9ماهه امسال؛

اشتغالزایی کمیته امداد خراسان رضوی از مرز 4 هزار شغل گذشت

(سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸) ۰۹:۲۳

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با اقدامات این نهاد و اختصاص اعتبارات لازم در این بخش از محل منابع بانکی و امدادی طی 9 ماهه امسال 4هزار و 81 مورد شغل ایجاد شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید حسین کرابی با عنوان اینکه اشتغال یکی از شاخص های توانمندسازی خانواده است، اعلام کرد: برای ایجاد 4هزار و 81 مورد شغل بیش از 142 میلیارد تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد و بانکها هزینه شده است.
وی با عنوان اینکه کمیته امداد به منظور اشتغالزایی مددجویان 7 گام را تعیین کرده است، بیان کرد: کارشناسان و ناظران این نهاد برای کمک به پایدارسازی مشاغل، رفع مشکلات و جلوگیری از انحراف طرح تا پنج سال و به صورت فصلی بر طرح های اجرا شده، نظارت می کنند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی اعلام کرد: مشاغل ایجاد شده در بخش های کشاورزی، دامپروی، صنایع دستی، خدمات، صنفی- صنعتی و شیلات توسط بانوان و مردان از جامعه مددجویی، اعضای خانواده آنها و اقشار نیازمند ایجاد شده است .
کرابی اظهار کرد: آموزش بخش مهمی از اشتغالزایی است که لازمه دریافت تسهیلات است که در این مورد نیز مجریان در صورت نداشتن مهارت لازم به مراکز طرف قراداد سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید